Микола Полозов
Микола Полозов 5 канал

Полозов: Інформація ЗМІ, що в Москві аспіранта у відділку поліції свердлили шуруповертом, – це правда

Полозов заявив, що силовики у Росії чинять тиск на суспільство. Адвокат додав, що світлих перспектив у РФ поки не бачить

В ефірі "5 каналу" адвокат Микола Полозов розповів, яка нині ситуація в суспільстві Росії і які там настрої серед людей. 

"Щоб ви розуміли загальний настрій, от буквально кілька днів тому у Москві аспіранта МДУ із математичного факультету звинуватили в тому, що він якийсь анархіст. Шуроповертом катували. Просто завели у відділок і почали його свердлити. Так, це дійсно правда. І коли це відбувається в "метрополії", що ж відбувається на околицях? Тобто оця мережа беззаконня і тиск силовиків на суспільство, вона накрила повністю всю країну і я, чесно кажучи, просвіту не бачу. Тому правозахисники, а що вони можуть зробити в такій ситуації? Ну максимум сказати, що так, це було. Тобто вплинути на це зсередини уже практично неможливо. Тобто всім залишається тільки чекати, коли воно саме не осипеться. Іншого варіанту нема", – сказав російський адвокат.

Він додав: "Вічного, звісно, нічого нема і це мине. Інша справ, що це може затягтися на досить довгий час. Ну, наприклад, вік членів політбюро. Зрозуміло, що вони починають один за одним помирати. Друге – це народження нової генерації людей в Росії, які, крім всього цього, не бачили нічого. На минулих виборах Путіна за нього голосували люди, які при ньому ж і народилися, і які хочуть чогось іншого – "змін вимагають наші серця".

Полозов сказав: "Все одно певний процент (незгодних – ред.) людей є. І оці масові заходи, на які виходила молодь, все одно запит є на це. Але для того, щоб відбулися якісь кардинальні зміни, не достатньо одного фактору, потрібно, аби збіглося багато факторів".

Полозов також сказав, що опозиція в Росії "живе в якомусь своєму вимірі" і зараз головна задача у російських опозиціонерів – не репресії в Криму, не українські бранці Кремля і акти агресії з боку Росії, а додаткові штрафи на паркову у Москві, наприклад.

Полозов також сказав: "Скажемо прямо, коли ми (Росія – ред.) дійсно дійдемо певної точки біфуркації (зміна усталеного режиму роботи системи – ред.), може статися так, що знову виявиться людина із третього ряду, якого ми зараз навіть не знаємо. Тому зараз на якихось штатних лідерів опозиції, якихось балакучих голів, я б не став сподіватися, бо кожен відпрацьовує свою повістку".

Попередній матеріал
"Хочеться свого, нащо нам чуже": у Сокальському районі Львівщини всі церкви Московсього Патріархату приєдналися до ПЦУ
Наступний матеріал
Як у Черкасах ветеран АТО осідлав коня і нині мріє про паралімпіаду в Токіо – сюжет
Loading...

Грибу відмовили у зустрічі з мамою та консулом – Денісова

Політв'язню Павлу Грибу під час судилища в РФ довелося викликати "швидку"

Цироз печінки та Альцгеймер: батько Павла Гриба розповів про стан сина за ґратами

США закликали Кремль негайно надати Грибу допомогу – заява

"Через перебування в СІЗО Павло Гриб дістав нові складні захворювання" – Клімкін

Моряк Володимир Терещенко не отримує листи й потерпає в московському СІЗО від холоду – адвокат