Павло Гриб
Павло Гриб novynarnia.com

Цироз печінки та Альцгеймер: батько Павла Гриба розповів про стан сина за ґратами

  За словами Ігора Гриба, прогресує і стара хвороба його сина – якщо терміново не зробити операцію, то він помре

  Якщо українському політв'язню Павлу Грибу терміново не зробити операцію, то він помре. Про це заявив його батько Ігор Гриб, передає "Настоящее время".

  "Перед тим, як Павла викрали у 2017 році, він готувався до операції. Зараз 2019 рік. Більш ніж півтора року він перебуває за ґратами. Там, де його били, де над ним знущались, там де постійний психологічний тиск, нелюдські умови. А я хочу всім нагадати, що він інвалід з дитинства. Якщо зараз терміново не зробити операцію, він просто помре", – наголосив Гриб-старший.

  З його слів, за результатами аналізів, що їх зробили російські медики, український професор Василь Притуло – лікуючий лікар хлопця з дитинства – зробив медичний висновок щодо прогресування його хвороби.

  Крім того, у бранця Кремля з'явилися і нові хвороби: "Початкова стадія цирозу печінки. Коли він вчора був у невропатолога, той сказав, що у нього є симптоми початкової стадії хвороби Альцгеймера. Дружина сказала, що лікар був шокований станом його здоров'я".

  Напередодні "5 каналу" батько Павла Гриба повідомив, що його син перебуває на межі життя на смерті. Про поганий стан здоров'я свідчать результати аналізів лікарів у Ростові. Хлопець не раз скаржився на сильні болі. У російському "суді" ці заяви постійно ігнорують і не забезпечують належного лікування. За ґратами Павло Гриб перебуває від серпня 2018 року. Йому закидають підбурювання до підготовки теракту в одній із шкіл у місті Сочі.

  Попередній матеріал
  "ЗА ЧАЙ.СОМ": мультиінструменталістка, співачка та композиторка Ірина Кульшенко в ефірі "5 каналу"
  Наступний матеріал
  СІЗО в Україні заповнені на 95% і не відповідають європейським нормам – заступник міністра
  Loading...