Павло Гриб
Павло Гриб novynarnia.com

Грибу відмовили у зустрічі з мамою та консулом – Денісова

Наступне засідання суду в справі Павла має відбутися 18 лютого

Політв'язень Павло Гриб, за версією російських лікарів, перебуває у задовільному стані. Йому зробили медичне обстеження. Про це українському омбудсмену Людмилі Денісовій повідомив радник російського президента Михайло Федотов.

Наступне засідання суду в справі Павла має відбутися 18 лютого, Денісова вже звернулася до представників дипломатичних місій, розташованих у місті Ростов-на-Дону, щоб ті потрапили на це засідання та самі з'ясували, в якому нині стані бранець. Окрім цього, український омбудсмен повідомила, що російський суд відмовив Павлу у зустрічі з мамою та консулом.

"Відмовив суд у побаченні матері Павла. І дадуть зустрітися консулу з Павлом тільки після вироку. Тобто не передбачена консульська конвенція, яка підписана між Україною і Російською Федерацією, (згідно з якою – 5.UA) треба надати таке побачення. Перенесення не може бути", – заявила Денісова.

Нагадаємо, на початку лютого Павлу Грибу стало зле просто під час засідання суду – йому викликали "швидку". Павло поскаржився на сильні болі голови та живота. Адвокат політв'язня зачитала суду висновок українського лікаря, який дослідив результати обстежень російських медиків. Лікар наполягає, що хлопцеві необхідна операція, яку можуть зробити в Москві чи Берліні.

Батько Павла Гриба запевняє – хлопець у критичному стані і має симптоми хвороби Альцгеймера і початкову стадію цирозу печінки. Йому необхідне термінове лікування у спеціалізованій клініці. 

Попередній матеріал
Суд заборонив Супрун виконувати обов'язки міністра – як відреагували в МОЗ
Наступний матеріал
"Зрозумів, що помилився": колишній прибічник "ДНР" здався Службі безпеки
Loading...

"Через перебування в СІЗО Павло Гриб дістав нові складні захворювання" – Клімкін

Політв'язень Гриб заявив про підміну основного свідка у справі – ЗМІ

Російська омбудсвумен раптово скасувала зустріч із Денісовою – сповістила смс-кою

Клімкін: "Судити важкохворого Павла Гриба у такому стані – поза межами гуманності та людяності"

Євросоюз чекає негайного визволення Гриба та Бекірова – заява

Прес-конференція Ігоря Гриба щодо стану здоров'я його сина Павла Гриба у в'язниці РФ – відео