Фото raznesi.info

Політолог: Путін – сучасний Гітлер, який діє більш витончено

  Всесвітньо відомий політолог, один із провідних дослідників демократичних процесів Ларі Даймонд пояснив своє бачення ситуації в Україні та поведінки Росії.


  Як розповів професор соціології та політології Стенфордського університету "Голосу Америки", дії Кремля в Криму та на Сході України несуть смертельну загрозу світовому порядку.

  "Володимир Путін – сучасний Гітлер, що добивається поставленої мети протилежними, більш витонченими, ніж Гітлер, методами", - цитує Даймонда "Радіо Свобода".

  За словами політолога, те, як поводиться Кремль – це постмодерний фашизм.

  "Зрозумійте мене правильно, рівень авторитарного контролю в Росії сьогодні не порівняти з нацистською Німеччиною. Там ще існує місце для громадянського суспільства, для незалежної думки, ще існує хоч і дуже обмежене сприйняття інакодумців. Але тенденції надзвичайно загрозливі", - сказав Даймонд.

  На його думку, у Кремля немає планів захоплення України, однак він намацує ситуацію і діє відповідно до реакції України та Заходу.

  Путін створив собі два варіанти розвитку подій на Сході України – і обидва вони виграшні, вважає професор. Російський президент продовжуватиме розпалювати сепаратистські настрої та дії в Україні. Якщо українці не чинитимуть спротив, там виникнуть якісь автономні території, які фактично підлягатимуть Москві. У разі ж, якщо українці спробують протистояти, Кремлівська пропаганда змалює дії Києва, як боротьбу проти свого народу та введе війська, прогнозує експерт.
  Попередній матеріал
  СБУ з'ясувала справжнє ім'я російського диверсанта "Стрєлка"
  Наступний матеріал
  Силовики обшукують центральний офіс "Укргазвидобування"