Показ мод у метро влаштували на тижні моди у Бразилії

  Показ мод у метро влаштували на тижні моди у Бразилії. Спеціальний подіум встановили на станції підземки "Луз", у Сан-Паулу бізнес-столиці і найбільшому місті країни.

  Колекція має назву "Урбаністичний вестерн". Її створив модельний дім "Кавалера", що належить Ігору Кавалера колишньому барабанщику популярного музичного гурту "Сепультура". Показ організували у метро, щоб доповнити стиль одягу відповідною атмосферою. Більшість вбрання повсякденнне. Домінують темні кольори. Родзинка колекції - поєднання важких і легких тканин. Наприклад - шовку і вовни, або ж шкіри і тюлю.

  Бруно Беларміно, студент-дизайнер: "Така атмосфера дає змогу цьому шоу бути просто потрясаючим. Показ дуже відрізняється від традиційного, у закритому приміщенні. Адже тут дизайнери можуть показати свої вироби глядачам саме тому середовищі, де їх і носять".

  Таїс, Родріґес, журналістка, спеціалізується на моді: "Ця станція метрополітену допомогла нам зануритися у настрій цього шоу, настрій чорного вбрання - щось у стилі Зорро. Це атмосфера вестернів, звук потягів... Все дуже гармонійно".

  Попередній матеріал
  Новий план врегулювання конфлікту у Сирії запропонувала ЛАД
  Наступний матеріал
  Жителі аварійного будинку в Макіївці непокояться за своє життя
  Теги: