Лукашенко
Лукашенко belta.by

"Плакала на шиї, просила вивезти до Литви": Лукашенко заявив, що врятував Тихановську

Читайте по-русски
За версією диктатора, білоруська опозиція збиралася підпалити власний штаб і звинуватити в цьому владу

На початку протестів опозиція хотіла зробити Тихановську "сакральною жертвою", але білоруська влада встигла її врятувати, вивізши за межі країни. Про це на оперативній нараді заявив білоруський диктатор Олександр Лукашенко, передає nv.ua.

"Та громадянка Білорусі та домогосподарка Тихановська сьогодні забула, що президент Білорусі її врятував", – сказав Лукашенко.

За версією диктатора, він дав доручення силовикам "зняти з вулиць найбільш бойовий підрозділ і взяти під контроль штаб опозиції".

"Було завдання переодягнути наших хлопців з "Альфи" і, засвітившись там, акуратно показати, що ми взяли під контроль цей штаб... 50 іноземних журналістів туди звезли разом з Тихановською і іншими. У так званій охороні Тихановської був колишній співробітник чи міліції, чи то ще якийсь. І він подзвонив до МВС: його насторожило, що в одному будинку зібрали стільки людей", – сказав диктатор.

Лукашенко заявив, що опозиція збиралася підпалити власний штаб і звинуватити у цьому владу. І вже наступного дня, за його словами, Тихановська попросила голову білоруського МВС допомогти їй виїхати за межі країни.

"Ми розуміли, що може бути біда. І я віддав розпорядження: ми під охороною, за її бажанням, з людьми, про яких вона попросила, щоб її супроводжували, вивезли в Литву до дітей. І коли вона сказала, що в неї немає грошей, щоб там прожити, я розпорядився і з держпідприємства взяли 15 тисяч доларів і віддали їй", – сказав Лукашенко.

За його словами, Тихановська навіть "плакала в нього на шиї".

Нагадаємо, раніше Тихановська запропонувала надати Лукашенку імунітет для зміни влади в Білорусі.

 

Попередній матеріал
Берінчик нокаутував румуна Сіміона, захистивши свій титул – як це було
Наступний матеріал
Зраду чи перемогу привіз Зеленський із Брюсселя та чим загрожує пандемія українській економіці – "ПОЛІТКЛУБ" Віталія Портникова
Loading...