Світлана Тихановська
Світлана Тихановська Українська правда

"Сьогодні він став пенсіонером": у Тихановської відреагували на "інавгурацію" Лукашенка

  Читайте по-русски
  Ніякі накази Лукашенко більше не є легітимними, наголошує опозиція

  Прес-секретар глави білоруської опозиції Світлани Тихановської Анна Красуліна в ефірі "Радіо НВ" прокоментувала "інавгурацію" Олександра Лукашенка. 

  Красуліна сказала таке: "Ми з цього приводу сильно не напружуємося. Ми розуміли, що він спробує зробити. Сьогоднішньою спробою інавгуруватися він перервав свій попередній мандат, він закінчений сьогодні цією точкою. І з цього моменту він новий мандат не отримав. 9 серпня білоруський народ не надав йому довіри і підтримки. Це означає, що попередній мандат закінчився, а новий не почався. Він перестав бути легітимним президентом Республіки Білорусь і сьогодні став пенсіонером. З чим ми його і вітаємо".

  Вона також додала, що президент Росії Володимир Путін, з яким раніше домовлявся Лукашенко, був попереджений, як і вся світова спільнота, що білоруський народ не підтримав диктатора і не визнає його легітимним.

  Речниця наголосила: "Ці домовленості білоруський народ виконувати не буде … Серйозно ставитися до того, що люди сіли, десь тихо в куточку провели щось, а потім у кишенькових медіа назвали це інавгурацією – це смішно і має жалюгідний вигляд . Зараз усі силовики й чиновники повинні подивитися в закон і зрозуміти, що ніякі накази Лукашенка більше не є легітимними. Вони повинні вирішити для себе, чи хочуть служити пенсіонеру".

  Як повідомляв 5.UA, сьогодні раніше відбулася інавгурація Лукашенка, у зв'язку з чим у Білорусі оголосили безстрокову акцію непокори.

  Як повідомляв 5.UA, у Білорусі вже місяць не вщухають акції протесту і страйки, які почалися після президентських виборів 9 серпня, на яких, за версією ЦВК, перемогу з результатом 80,1% голосів здобув Олександр Лукашенко. Одразу після виборів у Білорусі був заблокований інтернет, силовики при розгоні демонстрантів виявляли безпрецедентну жорстокість.

  Попередній матеріал
  Двоє українських армійців підірвалися на Донбасі
  Наступний матеріал
  Німеччина не визнає Лукашенка президентом Білорусі, незважаючи на інавгурацію
  Loading...