На акції протесту в Москві затримали більше тисячі протестувальників
На акції протесту в Москві затримали більше тисячі протестувальників meduza.io

Після подій у Москві варто переглянути повернення РФ до ПАРЄ – голова британської делегації

  Читайте по-русски
  Крістофер Івон наголошує, що Росія – раптово! – не виконує свої зобов'язання перед асамблеєю і не дотримується її стандартів

  Глава британської делегації у ПАРЄ Роджер Гейл закликає переглянути повернення Росії до Парламентської асамблеї Ради Європи. На своїй сторінці у Facebook представник Великої Британії у Раді Європи Крістофер Івон виклав заяву, у якій пропонує, щоб уряд розглянув повернення членства Росії уже у вересні, а також на пленарній сесії у жовтні.

  За його словами, Росія не виконує своїх зобов'язань перед асамблеєю і не дотримується її стандартів. Ідеться про реакцію російської влади на проведення акцій протесту в Москві.

  Людей, які вийшли мітингувати через недопуск опозиційних кандидатів на вибори до Московської міської думи, масово затримували та жорстоко били. Загалом, під час акції протесту 3 серпня у російській столиці було затримано понад 1 тис. людей. Ще майже півтори тисячі – на вуличній акції наприкінці липня.

  У 2014 році через окупацію Криму та агресію щодо України Росію позбавили права голосу в ПАРЄ. Російські представники вимагали скасування санкцій. Водночас, не сплачували внески до Ради Європи – загалом понад 70 млн євро упродовж 2 років. Наприкінці червня в ПАРЄ ухвалили документ, які змінив санкційні механізми організації та дозволив росіянам повернутися. Сім країн із Україною включно – засудили це рішення і оголосили демарш.

  Попередній матеріал
  У Швеції запровадили платний дозвіл на жебрацтво
  Наступний матеріал
  Лікарі борються за життя водія: у Харкові вантажівка впала з моста – фото
  Loading...