Україна-США
Україна-США 5.ua

Підтримка суверенітету: Комітет Конгресу США ухвалив проект резолюції щодо України

  У проекті резолюції засуджується порушення Російською Федерацією Гельсінських принципів щодо суверенітету і територіальної цілісності України

  Комітет Палати представників Конгресу США з закордонних справ ухвалив проект резолюції Палати представників Конгресу "Про підтримку країн Східної Європи та НАТО". Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Зазначається, що в проекті резолюції засуджується порушення Російською Федерацією Гельсінських принципів щодо суверенітету і територіальної цілісності України.

  В проекті також висловлюється підтримка санкцій США запроваджених проти Росії через її дії в Криму та на Донбасі. Проект наголошує, що ці санкції тривають до відновлення суверенітету України над Кримом та повного виконання Мінських домовленостей, відповідно.

  НАТО має тримати двері відчиненими для країн, які мають право вступити до альянсу і відповідають необхідним критеріям для членства, наголошується в проекті резолюції.

  Проект резолюції засвідчує підтримку США для країн Центральної та Східної Європи у сфері політики, економіки та безпеки.

  "США підтримують прагнення країн до демократії, враховуючи Україну, Грузію та Молдову", – зазначено в тексті проекту резолюції.

  Як повідомляв 5.UA, Палата представників Конгресу США у четвер, 24 травня, схвалила виділення в 2019 році $250 млн на надання військової допомоги Україні, включно з постачання "оборонних озброєнь". 

  Попередній матеріал
  Співав увесь стадіон: у Сумах встановили рекорд із масового виконання "Молитви за Україну"
  Наступний матеріал
  Від авторів зі світовим ім'ям: у Києві відбудеться концерт шедеврів класики з Юрієм Никоненком
  Loading...

  Протягом століття: у США склали рейтинг найкращих пісень

  У США невідомий розстріляв редакцію газети: загинуло п'ятеро людей, 20 серйозно поранені

  Ар'єв пояснив, чим важлива прийнята резолюція ПАРЄ щодо звільнення політв'язнів – ексклюзивно зі Страсбурга

  У США винайшли швидкий метод синтезу ДНК

  У режимі "Free play": як підрозділи морської піхоти знищують умовного противника – ФОТО

  У разі вторгнення Росії в Європу: Пентагон зазначив головні проблеми з обороною