Facebook

Від авторів зі світовим ім'ям: у Києві відбудеться концерт шедеврів класики з Юрієм Никоненком

  Не пропустіть концерт 11 липня о 19:00 в Будинку звукозапису "Українського радіо"

  Великий симфонічний оркестр з сорокарічною історією і новим ім'ям – Kyiv State Symphony Orchestra – пропонує надзвичайно потужну концертну програму з шедеврів класики. Подвійно приємно, що всі автори зі світовим ім’ям, представлені у концерті, мають відношення до України.

  Так, оркестр виконає один із найбільш зворушливих гімнів коханню – "Ромео і Джульєтта" Петра Чайковського, композитора із козацького роду Чайок. Прозвучить і яскрава, ніжна та бешкетна музика уродженця Донбасу Сергія Прокоф'єва. А також у програмі – одна із вершин симфонізму – Симфонія №2 Сергія Рахманінова. На відміну від попередніх двох авторів, Рахманінов не мав українського коріння, проте багато зробив для нашої землі. Він написав кілька романсів на вірші Тараса Шевченка, диригував прем’єрою своєї опери "Алеко" в Київській опері, гастролював Україною разом з Федором Шаляпіним та вплинув на реорганізацію Київського музичного училища у консерваторію.

  Це буде концерт справжніх симфонічних хітів, що силою впливу здатні змагатися з виступами рок-зірок. Ведуча концерту – музикознавиця, музична критикиня Люба Морозова.

  ВИКОНАВЦІ:

  Юрій Никоненко – диригент, випускник Ленінградської консерваторії за фахом "хорове диригування" та "оперно-симфонічне диригування". Працював у Державному заслуженому симфонічному оркестрі УССР, Державному духовому оркестрі України (Київ), Маріїнському та Михайлівському театрах (Санкт-Петербург). З 2018 року співпрацює з Kyiv State Symphony Orchestra (Державним естрадно-симфонічним оркестром України).

  Мирослава Которович – скрипалька, керівничка камерного оркестру Fantastic Chamber Orchestra. Авторка багатьох музично-театральних проектів у жанрі музичні новели ("Роль для скрипки", "Сотворіння", "Скрипкові капризи", "Сходами", "Намисто з дитячих мрій" та ін.).

  Kyiv State Symphony Orchestra – нове ім'я Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру, добре відомого в Україні і за її межами. Організований у 1979 році. В різні часи з колективом працювали виконавці, які створили національну музичну традицію – Анатолій Кочерга, Анатолій Солов’яненко, Євгенія Мірошниченко, Микола Мозговий, Ніна Матвієнко тощо.

  ПРОГРАМА:

  Петро Чайковський. Увертюра-фантазія "Ромео і Джульєтта"

  Сергій Прокоф’єв. Марш з опери "Любов до трьох апельсинів". Танець лицарів з балету "Ромео і Джульєтта". Вальс з балету "Попелюшка".

  Сергій Рахманінов. Симфонія №2

  Попередній матеріал
  Підтримка суверенітету: Комітет Конгресу США ухвалив проект резолюції щодо України
  Наступний матеріал
  Смертельна куля снайпера: Кропивницький попрощався зі старшим солдатом ЗСУ
  Теги:
  Loading...