Масові протести у Білорусі
Масові протести у Білорусі Фото Tut.by

Під час протестів у Білорусі загинуло щонайменше 5 осіб – правозахисники

  Читайте по-русски
  Білоруська влада офіційно повідомляє лише про одну смерть

  Від початку масових протестів у Білорусі було вбито щонайменше 5 протестувальників. Про це повідомляє "Радіо Свобода" з посиланням на звіт освітньо-громадського об'єднання "Звяно".

  Також 7 людей перебували у критичному стані. Про це йдеться у звіті щодо порушення прав мітингувальників у Білорусі в період з 7 по 14 серпня, складеному освітньо-громадським об'єднанням. 

  Волонтери знайшли в лікарнях Мінська 120 осіб і опитали 30 потерпілих – із травмами різного ступеня тяжкості. Зокрема, 25-річному Олександру Вихору із Гомеля було відмовлено в медичній допомозі – він помер у Гомелі, повідомляють в освітньо-громадському об'єднанні.

  Офіційно білоруська влада повідомила лише про одну смерть – Олександр Тарайковський загинув у Мінську на Пушкінській. Зазначається, що влада відмовилася проводити не тільки розслідування причин смерті загиблих, а й судово-медичну експертизу.

  Протестувальники стверджують, що отримували допомогу через 6-12 годин після травми, дехто – лише після втрати свідомості. Навіть якщо це були переломи ребер, рук, травми очниць та інші ушкодження, що потребують негайної медичної допомоги.

  Нагадаємо, за даними білоруських ЗМІ, в країні зникли безвісти 92 протестувальники.

  Попередній матеріал
  Уряд вирішив обмежити допуск хасидів в Умань на святкування Рош ха-Шана
  Наступний матеріал
  Понад 70 будинків у центрі Києва залишилися без світла – причина
  Loading...