протести у Білорусі
протести у Білорусі Наша Ніва

На мітинг у Мінську вийшли сотні тисяч людей (оновлено)

  Читайте по-русски
  За різними даними, вже близько 100 тисяч людей

  У середмістя Мінська продовжують сходитися люди на загальнонаціональний "Марш Свободи". За різними даними, їх там вже близько 100 тисяч людей.

  Сказати своє слово виходять і мешканці інших міст – у Гомелі, Могильові, Солігорську, Браславі, Пінську, Івацевичах та ще десятках інших міст. У руках тримають неофіційні біло-червоно-білі стяги – як символи боротьби.

  Люди мають три головні вимоги – відпустити усіх заґратованих протестувальників, покарати винних у побитті мирних демонстрантів та провести чесні вибори. Загальнонаціональна акція має стати наймасштабнішою за всю історію країни. Активісти запевняють – виходитимуть на вулиці своїх міст доти, доки їхні умови не виконають.

  Зазначається, що на "Марші свободи" у Мінську з'явився великий 100-метровий білоруський прапор, люди рухаються колонами до Стели.

  Оновлення:

  Кількість учасників опозиційної акції За свободу в Мінську зросла до 200 тисяч.

  Про це повідомляє видання TUT.BY.

  Люди скандують: "Іди!", "Віримо, можемо, переможемо!", "Лукашенко в автозак!".

  Нагадаємо, сьогодні у Мінську та інших містах країни з 14:00 в неділю відбувається марш "За свободу". З іншого боку в Білорусі відбувається названий ЗМІ "антимайдан". У Мінську бюджетників зганяють на мітинг під загрозою звільнення.

  Попередній матеріал
  Лукашенко вдруге за вихідні поговорив із Путіним – РФ обіцяє підтримку
  Наступний матеріал
  У Білорусі оголосили загальнонаціональний страйк – що відомо
  Loading...