5.ua

Перші вантажівки з гуманітарною допомогою від Німеччини сьогодні перетнуть український кордон

  Перші вантажівки з гуманітарною допомогою, яка була надана Урядом Німеччини для жителів України, перетнуть українсько-польський кордон 6 жовтня. Ця допомога була надана Україні відповідно до домовленостей, досягнутих під час візиту до України канцлера ФРН Ангели .


  Відповідну інформацію 6 жовтня розповсюдили у Держслужбі з надзвичайних ситуацій.
  Зокрема зазначено, що супроводжує вантаж із Німеччини Парламентський держсекретар Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Ганс-Йоахім Фухтель.

  "Відповідно до Протоколу за результатами наради з питань технічного забезпечення ввезення на територію України гуманітарного вантажу з ФРН, отримувачем німецької гуманітарної допомоги визначена Державна служба України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). ДСНС України координує також діяльність міжвідомчої робочої групи з питань супроводження та реалізації гуманітарної допомоги. Сьогодні, на світанку, для зустрічі гуманітарної допомоги, до українсько-польського кордону вирушив Голова ДСНС України Сергій Бочковський, який особисто координуватиме ввесь процес доправки вантажу на територію України та його подальший розподіл", - повідомили у ДСНС.

  Нагадаємо, ще наприкінці серпня цього року канцлер Федеративної Республіки Німеччини АнгелаМеркель, під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенко, висловила намір Німеччини надати нашій державі гуманітарну допомогу для внутрішньо переміщених осіб. І вже у вересні Україна отримала офіційний лист від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) про надання українцям гуманітарного вантажу. Таким чином, протягом жовтня до України прибуде більше 110 вантажівок з гуманітарною допомогою (зимовий одяг, побутова техніка) та більше 100 вантажівок з технічним обладнанням для побудови трьох транзитних пунктів із збірних будинків для короткострокового проживання у них людей, які тимчасово переміщаються з районів проведення АТО.
  Раніше повідомлялось, що у Луганськ, з п'ятої спроби, вдалося доставити гуманітарну допомогу, яку збирали у Києві, Харкові та Дніпропетровську.  Також писали, що загалом полтавські рятувальники відправили на Донбас уже більше сотні тонн гуманітарної допомоги.
  Попередній матеріал
  Станцію столичного метро "Хрещатик" евакуювали через "мінування"
  Наступний матеріал
  Через російське вторгнення в Україні зупинилось більше половини шахт - профспілка
  Теги:
  Loading...