Переговори щодо звільнення судна "Марафон" тривають

  Переговори щодо звільнення нідерландського судна "Марафон" тривають. Нагадаємо, сорок днів тому корабель захопили сомалійські пірати. На борту нині перебуває восьмеро українців.

  До МЗС сьогодні приїхали матері та родичі моряків. За їхньою інформацією, на судні немає води, їжі та медикаментів. Стан українців - незадовільний. Кухар екіпажу поранений. В МЗС родичів заспокоїли: переговорний процес триває: найближчим часом Посол України в Нідерландах має зустрітися із судновласником, щоби домовитися про харчі та ліки. Утім, жодних термінів звільнення не повідомляють. Так само в МЗС не розголошують подробиць перемов.

  Василь Кирилич, речник МЗС: "Є переговорний процес, триває переговорний процес.Є суб`єкти переговорного процесу. Вони узгоджують  схеми, які мали би бути задовільні  для обох сторін.Для нас принциповим є якнайшвидше звільнити заручників в той спосіб, в який би гарнтував здоров`я членів екіпажу".

  Віталій Акрабов, брат моряка: "Мы незнаем, как там до сих пор велись переговоры. Информации никакой не было, 40 дней все ждали, все обещали и надеялись, что всё будет нормально, люди будут дома. До сих пор никакой информации не было, вот сейчас мы хоть какие-то крохи информации получаем".

  Попередній матеріал
  Президентський варіант проекту Конституції - відповідає європейським стандартам
  Наступний матеріал
  Голова МВФ: розпал кризи може бути попереду
  Теги:
  Loading...