www.president.gov.ua

Партнерство та підтримка: президент Польщі привітав Україну зі святом

  Дуда наголосив, що Польща й надалі підтримуватиме зміцнення відносин України з ЄС і НАТО

  Президент Польщі Анджей Дуда привітав Президента України Петра Порошенка та українців із 27-ю річницею Незалежності. Дуда наголосив, що Польща й надалі підтримуватиме зміцнення відносин України з ЄС і НАТО. Про це повідомляє прес-служба глави Української держави.

  "Хочу запевнити Вас у повазі до Українського Народу, який наполегливо будує незалежну державу та готовий на найбільші жертви перед лицем порушення міжнародного права та збройної агресії з боку сусіда. Хочу наголосити на незмінній підтримці Республікою Польща суверенності та територіальної цілісності України в межах її міжнародно визнаних кордонів. Виразом цього є ініціативи, прийняті в цій сфері на форумі Ради безпеки ООН, ОБСЄ, Європейського Союзу та НАТО", – зазначено у вітанні.

  "Декларую подальшу діяльність Польщі на благо зміцнення відносин України з ЄС і НАТО, а також підтримку в реалізації амбітних внутрішніх реформ, що наблизять Україну до стандартів, прийнятих в цих організаціях. В інтересах Польщі та Європи є Україна як сучасна держава, з добре функціонуючою економікою, що забезпечує високий рівень життя своїм громадянам", – наголосив Президент Польщі.

  Дуда також запевнив, що партнерські контакти між державами, зростаючий товарооборот і стрімкий розвиток міжлюдських контактів, приведуть в майбутньому до зближення суспільств Польщі та України.

  "Маю надію на досягнення позитивних результатів також в діалозі щодо трагічних сторінок нашої спільної історії. Я переконаний, що стратегічне партнерство Польщі і України повинно будуватися на фундаменті правди про минуле та в дусі сповідуваних обома народами християнських цінностей", – зауважив він.

  Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко привітав українців з 27-ю річницею Незалежності. Слова привітання та відео опубліковано на сторінці Президента у Facebook.

  Попередній матеріал
  Курс на ЄС і НАТО: Порошенко хоче внести до Ради зміни до Конституції
  Наступний матеріал
  Томос для України – ще один стратегічний орієнтир, як і членство в ЄС і НАТО – Порошенко

  Україна пройшла тест на міцність – Президент

  Президент привітав українців з Днем Незалежності, опублікувавши зворушливе відео

  Український ВПК практично позбувся залежності від російських комплектувальних – Порошенко

  У Донецьку розклеїли привітання з Днем Незалежності України

  #Кендзьор: тривожні дні ГКЧП перед ухваленням "Акту Незалежності" – як це було

  Кравчук розповів, як насправді Україна виходила зі складу СРСР