Україна пройшла тест на міцність – Президент

Петро Порошенко висловив подяку кожному українцю за те, що "ми вистояли"

Президент України Петро Порошенко наголосив, що за останні чотири роки наша країна, українці стали сильнішими. Про це глава держави наголосив у виступі на Майдані Незалежності перед початком військового параду "Марш нової армії", повідомляє "Укрінформ".

За його словами, "нас тестували на міцність", намагалися розділити. "За 4 роки війни, яку Росія розв'язала проти України, ми зберегли державу і зміцнили її. Нація консолідувалася на засадах захисту країни і патріотизму. Ми створили сильну армію. Кропіткою роботою дипломатів забезпечили міжнародну політико-дипломатичну підтримку незалежної України", – сказав Президент.

Петро Порошенко висловив подяку кожному українцю за те, що "ми вистояли", стали сильнішими. За словами Президента, таким чином українці заклали основу для руху вперед з чіткими орієнтирами на Європейський Союз та НАТО.

Нагадаємо, сьогодні Українці святкують 27-й День Незалежності. Саме 24 серпня 1991 року Верховна Рада тодішньої УРСР ухвалила історичний документ – Акт проголошення незалежності.

Вперше жінки-воїни та вперше "Слава Україні": чим здивував військовий парад у Києві – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Президент привітав українців з Днем Незалежності, опублікувавши зворушливе відео
Наступний матеріал
День Незалежності: в Україні посилили охорону кордону