Озброєні люди знову на вулицях лівійського Триполі

  Озброєні люди знову на вулицях лівійського Триполі. Це - волонтери, що збираються захищати місто від атак прибічників Каддафі. Напередодні сили, вірні попередньому режимові захопили контроль над містом Бані Валід, у двох сотнях кілометрів від лівійської столиці.
  За свідченнями очевидців нападники були добре озброєні і організовані. У битві за Бані Валід - загинули четверо, поранень зазнали ще двадцять людей. Противники чинної лівійської влади завдали удару - на тлі серйозної внутрішньополітичної кризи у країні. Перехідна Національна Рада - стрімко втрачає довіру лівійців. Днями у Бенгазі - відбулися масштабні протести. Люди звинувачували нову владу у корупції. Через це у відставку пішов заступник голови  перехідної ради  - Абдель Хафід Гога.

  Мохаммед Іскандер, захисник-волонтер: "Новий уряд Лівії досі не зробив нічого, щоби захистити нас. Вулиці Триполі патрулюють волонтери, нікому не платять ні гроша. Можливо, всередині уряду і відбуваються якісь перемови чи ухвалюються рішення, але ми про це нічого не знаємо. Якщо така ситуація не зміниться на краще, то владу варто було б змінити".
  Попередній матеріал
  Невизнання геноциду вірмен у Франції відтепер кримінальний злочин
  Наступний матеріал
  Новий спосіб позбутися новорічних ялинок стає дедалі популярнішим у Естонії
  Теги: