www.youtube.com

"Останній бастіон": в Іраку терористи-смертники підірвали "пояс шахіда" та вбили 16 людей

Наразі понад п'ять годин у місті тривають сутички з силами безпеки

В Іраку у контрольованій курдами частині міста Кіркук шахіди напали на урядові об’єкти. Внаслідок цього загинули 16 осіб. Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на AFP. 

Як зазначається, у ході однієї з атак три смертники проникли на електростанцію, що споруджується іранською компанією поблизу міста Дібіс.

"Три смертники напали на електростанцію близько 6:00 ранку, убивши 12 іракських адміністраторів та інженерів і чотирьох іранських техніків", – повідомив мер Дібіса Абдулла Нуреддин аль-Салех. Згодом у місцевій поліції підтвердили інформацію про жертв нападу.

Як повідомив мер міста, напад призвів до сутичок з силами безпеки, яким вдалося вбити одного з шахідів, перш ніж він підірвав свій жилет смертника. Натомість, інші двоє підірвали себе, коли їх оточили.

"Годиною раніше група смертників, озброєних гвинтівками, напали на кілька місць у Кіркуку, етнічно розділеному місті за 240 км на північ від Багдада", – зазначили джерела. Крім того, курдська розвідка підтвердила відповідну інформацію та заявила, що чотири смертники напали на головний штаб поліції у місті близько 3:00 ранку за місцевим часом.

"Силам безпеки вдалося вбити одного з них, інші троє підірвали себе", – сказав він.

Повідомляється також, що кілька інших цілей у південній частині міста зазнали нападу з боку членів "ІДІЛ", що призвело до сутичок з силами безпеки, які тривають вже п'ять годин.

Офіційний Кіркук повідомив, що після атак у місті було введено комендантську годину.

Наразі ніхто не взяв на себе відповідальність за напад, однак повідомляється, що практично всі подібні рейди були проведені "Ісламською державою", яка намагається захистити свій останній великий іракський бастіон від масованого військового наступу.

Дивіться також: Героїчна битва за "столицю ІДІЛ": офіційно почалася найскладніша операція в історії Іраку

Попередній матеріал
"Як можна у ФСБ забрати дитину?" – батько викраденого у Криму Ервіна Ібрагімова досі вірить, що син живий
Наступний матеріал
Президент про результати зустрічей в Брюсселі та Маастрихті: "Маємо тверду підтримку ЄС"

Героїчна битва за "столицю ІДІЛ": офіційно почалася найскладніша операція в історії Іраку

В Іраку смертник підірвався на весіллі, а ще четверо терористів розстріляли гостей із автоматів