president.gov.ua

Президент про результати зустрічей в Брюсселі та Маастрихті: "Маємо тверду підтримку ЄС"

  На зустрічі з президентом Європейського парламенту обговорювалася необхідність прискорення ухвалення рішення ЄП в частині безвізового режиму для України

  Президент Петро Порошенко зазначив, що під час інтенсивних зустрічей з лідерами європейських країни в рамках візитів до Брюсселя та Маастрихта переконався у незмінності підтримки України Євросоюзом. Про це повідомляє прес-служба Президента

  Глава держави зазначив, що на зустрічі з президентом Європейського парламенту Мартіном Шульцом обговорив необхідність прискорення ухвалення рішення ЄП в частині безвізового режиму та підтримки торгових преференцій. "Україна має тверду підтримку значної більшості депутатів Європарламенту. І на сьогоднішній день, одразу після вирішення механізму призупинення безвізового режиму, ми не маємо жодного сумніву, що це рішення буде негайно прийнято", – зазначив глава держави під час прес-конференції у Брюсселі.

  За словами Президента, він переконався в цьому також і під час зустрічей в рамках саміту Європейської народної партії. Президент Єврокомісії Жан-Клод Юнкер, президент Європейської Ради Дональд Туск та низка керівників країн-членів Європейського Союзу підтримали необхідність прискорення надання безвізового режиму, підтримки України в завершенні процесу ратифікації Угоди про асоціацію та забезпечення торгових преференцій, зазначив він.

  "Маастрихт – це символічне місто. З нього 25 років тому почався фінансовий союз і воно є символом європейської інтеграції. Я вперше був в залі, де були підписані ці історичні документи. І сьогодні я відчув тверду та надійну підтримку ЄС в наших прагненнях по виконанню тих програм, які ми обговорювали", – зазначив Президент.

  Глава держави повідомив, що під час його зустрічей у Брюсселі глави держав та урядів зазначали, що, враховуючи продемонстровану безвідповідальну поведінку РФ в Алеппо, буде обговорюватись питання Росії на сьогоднішньому засіданні Європейської Ради. Лідери країн відзначили тверду позицію ЄС щодо забезпечення підтримки України в захисті її суверенітету, територіальної цілісності та незалежності.

  Попередній матеріал
  "Останній бастіон": в Іраку терористи-смертники підірвали "пояс шахіда" та вбили 16 людей
  Наступний матеріал
  Клімкін пояснив, як згідно з "дорожньою картою" виконання Мінських угод Україні буде повернуто контроль над кордоном