Предстоятель ПЦУ Епіфаній та Помпео
Предстоятель ПЦУ Епіфаній та Помпео pomisna.info

Особлива зустріч: що обговорили Помпео та Предстоятель ПЦУ Епіфаній у США

Читайте по-русски
Говорили, зокрема, про ганебну ситуацію, яка склалася зі свободою релігії та віросповідання на окупованих територіях Донбасу і анексованого Криму

23 жовтня в рамках першого візиту як Предстоятеля Православної церкви України до США Предстоятель ПЦУ, Митрополит Епіфаній зустрівся з державним секретарем США Майклом Помпео. Про таке повідомляє прес-служба ПЦУ

Епіфаній відзначив, що в Україні вдячні за багаторічну солідарність та високо цінують надійну двопартійну підтримку США, що є надзвичайно важливим для зміцнення незалежності України. Предстоятель ПЦУ також висловив сподівання, що Вашингтон і надалі залишатиметься незламним у своїй підтримці суверенітету і територіальної цілісності України, у справі захисту релігійної свободи, протидії російській агресії та повернення всіх українських заручників додому.

Епіфаній наголосив, що створення єдиної помісної Православної церкви України стало одним з фундаментальних етапів розбудови нової України та поінформував держсекретаря США про процес міжнародного визнання ПЦУ, зокрема про рішення Елладської Православної Церкви визнати Православну церкву України.

В ході зустрічі було привернуто увагу до викликів, з якими стикається діяльність ПЦУ. Митрополит Епіфаній розповів про ганебну ситуацію, яка склалася зі свободою релігії та віросповідання на окупованих територіях Донбасу і анексованого Криму. У цьому контексті зазначено необхідність продовження тиску на Кремль з метою припинення російської агресії, відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

Помпео в розмові наголосив, що США захищали і захищатимуть право кожної людини на свободу віросповідання та можливість молитися відповідно до свого вибору.

Як повідомляв 5.UA, Епіфаній і європейські посли зустрілися з родичами бранців Кремля

Дивіться також фотогалерею за темою:

Предстоятеля ПЦУ Епіфанія офіційно звели на престол: як все відбувалося – ФОТО

Епіфаній
/
Епіфаній
Епіфаній
/
Епіфаній
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
Митрополит Епіфаній
/
Митрополит Епіфаній
/
/
/
/
/
Епіфаній
/
Епіфаній
/
Інтронізація
/
Інтронізація
/
/
/
/
/
Епіфаній
/
Епіфаній
Епіфаній
/
Епіфаній

Попередній матеріал
У КМДА озвучили причину появи смогу в столиці – до чого тут "продукти життєдіяльності"
Наступний матеріал
В Україні почалося цькування юристів, завдяки яким виграно справу в Лондонському арбітражі проти Коломойського
Loading...