Оприлюднили план відкачування пального з напівзатопленого судна "Коста Конкордія"

  План відкачування пального з напівзатопленого судна "Коста Конкордія" - оприлюднила голандська компанія "Сміт". За реалізацію візьмуться - вже у суботу.

  Фахівці детально змоделювали свої дії -за допомогою комп`ютерів. Головне завдання - не дозволити майже двом з половиною тисячам тон пального - потрапити назовні. Адже це спричинило б одну з найгірших екологічних катастроф у історії Італії. Між тим у районі аварії лайнера - триває пошукова операція. Натепер знайшли тіла  шістнадцятьох загиблих, ще стільки ж досі вважаються зниклими безвісти. Шансів, що вони вижили - практично не лишилося.

  Франко Габріеллі, голова агенції з цивільної безпеки: "І пошуково-рятувальні роботи, і роботи з підготовки до відкачки пального - проводитимуть одночасно. Втім, беручи до уваги час, що минув з моменту катастрофи і умови усередині корабля - знайти на судні когось живого було б справжнім дивом".

  Лючано Галло, дайвер: "Зараз ми оглядаємо центральну частину лайнера - усі каюти і коридори. Ми детально обстежуємо секцію за секцією. Фактично наша місія зараз звелася лише до пошуків тіл загиблих".

  Попередній матеріал
  Тисячі людей залишились без світла після потужного шторму у американському Техасі
  Наступний матеріал
  На Житомирщині розпочалися військові навчання
  Теги: