На Житомирщині розпочалися військові навчання

  Постріли танків та вибухи гранат. Для офіцерів Житомирської, Київської та Чернігівської областей розпочалися військові навчання. Спершу нормативи виконають командири бригад, а вже потім навчатимуть своїх підлеглих-рядових.

  У руках набої та снаряди,  на голові шлемофон для захисту та зв’язку. Офіцер Богдан Марченко готується до виконання завдання. Із танкової гармати цілитиме не вперше, однак побоюється, що сніг завадить влучній стрільбі.
   
  Богдан Марченко: "Погодні умови такі, що погано буде цілитись, тому що сніг, мало видно".
   
  Щоб отримати п’ятірку,  потрібно влучити у 5 мішеней. За кожним рухом офіцерів пильно стежать. Потім - буде робота над помилками, адже командир має виконувати нормативи краще за підлеглих.
   
  Олександр Несторенко, командир 30-ї окремої механізованої бригади: "Ця нижча ланка командирів взводу, яка безпосередньо займається навчанням підлеглого особового складу і від того як вони будуть підготовлені, так вони і будуть навчати підлеглий особовий склад".
   
  Військовий офіцер має уміти не лише влучно стріляти, а й досконало керувати важкою технікою. На танках та БМП вони долають мінні поля, естакади та рівчаки. Завдання не з легких, але минулося без двійок. 
   
  Ігор Гребенюк, лейтенант: "Потрібно відчувати машину і також нею управляти. Діяти на нижчих оборотах. Машина хоч і стара, радянська машина, але не підводить, добре себе показує у складних умовах".
   
  Навчання триватиме до кінця тижня. Тоді й назвуть імена найкращих. За перемогу відзначать. Проте не грошима.
   
  Віктор Муженко, командир 8-го армійського корпусу: "Якщо військовослужбовець виконує навідмінно нормативи і йому виставляються відмінні показники, то він відчуває, це є етап його самореалізації як особистості. Що стосується матеріального заохочення, то не передбачено додавати або збавляти за якусь певну кількість грошових коштів".

  Оксана Трокоз, Володимир Жабровець, Житомирщина, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Оприлюднили план відкачування пального з напівзатопленого судна "Коста Конкордія"
  Наступний матеріал
  Одещині у Болграді палає собор поблизу головної площі міста
  Теги: