Опозиція звинувачує Ердогана у нагнітанні напруги в країні

  У нагнітанні напруги в країні звинувачує Таїпа Ердогана опозиція. В своєму інтерв’ю лідер Республіканської партії заявив, що прем’єр намагається втриматися у кріслі та кидає людей у вогонь.

  Неспокій у країні вплинув на іноземні інвестиції. За даними агенції "Мудіс" - якщо криза триватиме - це може вдарити по туристичній галузі. Водночас тисячі протестувальників досі лишаються на площі Таксим у Стамбулі. Усі навколишні дороги - демонстранти заблокували. Раніше - прем`єр Ердоган заявив, що через протести у нього уривається терпець. Учасників антиурядових виступів він назвав грабіжниками. А прибічників влади - закликав вийти на вулиці.

  Реджеп Таїп Ердоган, прем’єр-міністр Туреччини: "Ті, хто палять і нищать чуже майно і нападають на поліцейських - називаються грабіжниками і вандалами. Так само як і ті, хто підтримує такі дії. Влада ж - покладається не на підтримку маргінальних груп, а на турецький народ - усіх тих, хто голосував за нашу партію на минулих виборах. Лише воля народу може примусити нас полишити владу".

  Протестувальник (Стамбул): "Зі слів прем’єр-міністра ми зрозуміли, що він не хоче йти на перемови з протестувальниками і дослухатися до наших вимог. Навпаки, вимагає, щоби ми діяли за його правилами. Це неприйнятно. Поки влада не погодиться на компроміс - наша боротьба не припиниться".

   

  Попередній матеріал
  Співробітників аеропортів навчатимуть впізнавати потенційних жертв торгівлі людьми [відео]
  Наступний матеріал
  Паводки ширяться Європою [відео]
  Теги:
  Loading...