Нові випадки масової загибелі птахів у Північній Америці [репортаж, відео]

  Одразу два нові випадки загадкової загибелі птахів зафіксували у Північній Америці - штаті Теннессі та Канадській провінції Квебек. Пояснити інциденти орнітологи не можуть. Як і низку подібних, що сталися протягом останніх кількох тижнів. Смерть пернатих спричинила панічні настрої у соціальних мережах. Багато Інтернет-користувачів називають інциденти ознаками наближення кінця світу.

  Десятки мертвих голубів і дроздів знайшли у Канаді та американському штаті Теннессі. Тамтешні орнітологи розслідують обставини смерті птахів. Поки що лабораторні дослідження безрезультатні. Водночас фахівці стверджують - зв`язку між цими випадками і недавньою масовою загибеллю птахів у інших країнах - немає.

  Раніше тисячі мертвих пернатих виявили у кількох американських штатах. В Арканзасі дрозди падали на землю новорічної ночі. Схожі інциденти зафіксували у Луїзіані та Коннектикуті. Не обійшло нещастя і Європу. Три дні тому сотні мертвих галок знайшли у Швеції. А напередодні десятки голубів загинули в Італії.

  Науковці посянюють феномен поганою екологією, епідемією вірусу, гучними звуками від феєрверків тощо. В Інтернеті розгорілися жваві суперечки. Користувачі згадують екологічну катастрофу в Мексиканській затоці, що сталася торік у квітні та погодні аномалії. Дехто навіть вбачає у загибелі птахів ознаки Апокаліпсису. Експерти ж стверджують - до випадків слід поставитися серйозно, утім приводу для паніки - немає.


   

  Попередній матеріал
  Найгладкіший кіт України живе в Донецьку [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Набуває розголосу діоксиновий скандал у Німеччині
  Теги: