Найгладкіший кіт України живе в Донецьку [репортаж, відео]

  На звання найгладкішого представника хатніх котів в Україні - претендує рудий вусань із Донецька. Його вага перевищує 17 кілограмів.

  Хазяйка кота півторирічна Варя - важить удвічі менше за свого 17-ти кілограмового рудого улюбленця. Як і всі малюки, любить потягати його за хвіст. Тому гладкий велетень готовий протиснутися у найвужчу шпаринку, аби його не чіпали.

  Звуть рудого зеленоокого красеня Матіс, йому 9 років. Дуже любить попоїсти, тому і росте - переважно вшир. Через надмірну вагу ветеринари рекомендували господарям посадити кота на кефірно-вівсяну дієту. Але Матіс навідріз відмовлявся від "некотячої" їжі, навіть симулював непритомність. Господарі піддалися - і рудий знову досхочу ласує нирками, згущеним молоком та морозивом.

  Матіс родом із Санкт-Петербурга. Пані Марія підібрала руде котеня на одній зі станцій метро - тоді воно вміщалося на долоні. Нині талія кота – 67 сантиметрів, а довжина від вух до хвоста майже метр. Проте господарі не сумніваються - їхній кіт ще не забув, як мишей ловити.

  Подавати заявки до книг рекордів, аби Матіса визнали найтовщим котом України - Марія не хоче. Каже, це зайвий стрес для тварини. Для господарів кіт і без звання - найкращий. А на випадок, як раптом заблукає - має на шиї спеціальну капсулу – з координатами господарів та обіцянкою винагороди.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  У США помер український моряк
  Наступний матеріал
  Нові випадки масової загибелі птахів у Північній Америці [репортаж, відео]
  Теги: