відкриті джерела

Норвегія перевіряє причини смерті 23 літніх людей після щеплення вакциною Pfizer

  Читайте по-русски
  У попередніх звітах йдеться, що 13 смертей можуть бути пов'язаними з побічними ефектами, які викликали ускладнення у важкохворих

  У Норвегії розслідують 23 випадки смерті ослаблених літних людей після щеплення вакциною Pfizer. Про це повідомило Норвезьке агентство з лікарських засобів.

  Станом на 14 січня в Норвегії офіційно зареєстрували 23 повідомлення про смерть людей, яким робили щеплення вакциною Pfizer. За оцінкою норвезьких фахівців, у 13 випадках побічні ефекти після вакцинації могли викликати загострення хвороб та спричинити тяжкий перебіг захворювання в ослаблених людей похилого віку.

  Загалом Норвезьке агентство з лікарських засобів отримало 29 повідомлень про побічні ефекти після застосування вакцини Pfizer з понад 25 тисяч проведених щеплень.

  Директор Норвезького агентства з лікарських засобів Штейнар Мадсен у коментарі норвезькій телекомпанії NRK повідомив, що всім померлим було понад 80 років, деяким з них – за дев'яносто.

  З огляду на нові дані, Норвегія скоригує поради щодо застосування вакцини для вразливих категорій населення.

  Мадсен наголосив, що побічні ефекти трапляються дуже рідко і багато тисяч літніх людей були щеплені без будь-яких побічних ефектів.

  "Нас це не бентежить. Цілком зрозуміло, що ці вакцини мають дуже малий ризик, за невеликим винятком для найбільш вразливих пацієнтів", – наголосив він.

  Нагадаємо, 13 січня стало відомо, скільки коштуватиме в Україні одна доза китайської вакцини Sinovac, яку планує виробляти компанія "Лекхім".

  Попередній матеріал
  Росія оголосила Навального у федеральний розшук
  Наступний матеріал
  В Україні вестимуть облік щеплених від коронавірусу – МОЗ
  Loading...