Вакцина
Вакцина 5 канал

У компанії соратника Богатирьової заявили, що вироблятимуть китайську вакцину в Україні

  Читайте по-русски
  Компанія "Лекхім" також планує виробляти китайську вакцину від грипу

  Група фармкомпаній "Лекхім" вироблятиме вакцини від коронавірусу та грипу китайської компанії Sinovac Biotech в Україні. Про це заявив голова наглядової ради "Лекхіму", член колегії Міністерства охорони здоров’я Валерій Печаєв, повідомив "Укрінформ".

  "На початку минулого року ми прийняли рішення організувати виробництво вакцини в Україні. Ми обрали компанію Sinovac, домовилися про організацію виробництва двох вакцин: від грипу і вакцини проти коронавірусу, тому що вже в лютому було зрозуміло, що на світ насувається така біда", – сказав Печаєв.

  Печаєв пояснив вибір китайської вакцини тим, що технологія виробництва інактивованої вакцини відома давно, а вакцини виробника підтвердили надійність та безпечність.

  За його словами, ефективність китайської вакцини доведена на практиці.

  Печаєв додав, що температура зберігання вакцини Sinovac становить +2-8 градусів, що спрощує її використання.

  Він зазначив, що також критерієм відбору Sinovac Biotech стало те, що акції компанії котуються на NASDAQ OMX Group.

  За інформацією Печаєва, "Лекхім" збудувала два заводи в Харкові та Умані і добудовує третій завод у Обухові, де в лютому планують запустити виробничо-складський комплекс, а в серпні – першу чергу заводу.

  Нагадаємо, результати клінічних випробувань у Бразилії вакцини від коронавірусу, розробленої китайською лабораторією Sinovac, показали ефективність нижче від 60%.

  Попередній матеріал
  Стало відомо, який карантин можуть запровадити в Україні з 25 січня
  Наступний матеріал
  Упродовж доби на cході України зберігається режим тиші
  Loading...