Мобільний зв'язок

Недоступний: у Росії заблокували месенджер Viber

  Майже половина (45%) користувачів скаржилися на відсутність підключення, ще 33% не можуть відправляти і отримувати повідомлення, а у 20% виникли проблеми з авторизацією

  Один з найпопулярніших світових месенджерів Viber повідомив, що в Росії заблокували доступ до використовуваних ним серверів, через що росіяни відчувають проблеми при підключенні до сервісу. Про це компанія офіційно повідомила на своїй сторінці у Twitter.

  "На даному етапі ми не розуміємо причини цього рішення. Повторимося: користувачі Viber страждають від рішення, не пов'язаного з Viber безпосередньо", – зазначили представники месенджера.

  У Viber додали, що працюють над вирішенням цієї проблеми.

  За даними сервісу Down Detector, який відстежує роботу інтернет-ресурсів, проблеми з доступом до Viber виникли у жителів європейської частини Росії. Майже половина (45%) користувачів скаржилися на відсутність підключення, ще 33% не можуть відправляти і отримувати повідомлення, а у 20% виникли проблеми з авторизацією.

  Як повідомляв 5.UA, Таганський суд Москви задовольнив позов Роскомнадзору (російська служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій) та постановив "негайно заблокувати" месенджер Telegram на території Росії.

  Попередній матеріал
  МЗС: Росія продовжує гібридну депортацію кримських татар
  Наступний матеріал
  Замість батька: Меган Маркл до вівтаря поведе принц Чарльз

  Масштабна акція "За вільний Інтернет": у Москві затримали десятки протестувальників

  "Хто наступний?": у Росії користувачі мережі кажуть про проблеми доступу до YouTube

  "Всіх не заблокуєш": у Росії провели акцію проти блокування Telegram

  Масштабні протести в Москві проти заборони Telegram – ФОТО