Найбільший у світі водний заповідник створять у Австралії

  Найбільший у світі водний заповідник створять у Австралії. Мережа морських парків покриє понад три мільйони квадратних кілометрів поверхні світового океану. Про такий амбіційний план заявив міністр довкілля країни, Тоні Бурк.
  Зокрема, у заповідну зону цілком увійде Коралове море, розташоване між Австралією та Новою Гвінеєю, з його численними рифами та островами. А також - понад третина усіх територіальних австралійських вод. Там вже цьогоріч заборонять видобуток та пошук корисних копалин і вилов риби, усі ймовірні збитки для риболовецької галузі відшкодують. Влада пообіцяла виділити на це 100 мільйонів доларів. Новий заповідник потрібен, щоби захистити морські та океанічні види тварин, яким загрожує вимирання через діяльність людини.

  Тоні Бурк, міністр довкілля Австралії: "Хімічний склад морської води біля наших берегів - зараз зовсім інший, аніж сто років тому. Усе - через забруднення довкілля. Через це потерпає природа. Людству час всерйоз узятися за захист морів та океанів, і Австралія стане лідером у цій ініціативі".
  Попередній матеріал
  Масштабні лісові пожежі вирують у США
  Наступний матеріал
  Два матчі єврочемпіонату відбудуться сьогодні у Польщі
  Теги: