Масштабні лісові пожежі вирують у США

  Масштабні лісові пожежі вирують у Сполучених Штатах. Від вогню потерпають штати Колорадо та Нью-Мексико. Згоріли майже дві сотні помешкань. Одна людина загинула, сотням місцевих мешканців - довелося евакуюватися.

  Ліси зайнялися ще наприкінці минулого тижня. Ймовірно від удару блискавки. Через суху, вітряну та спекотну погоду - полум`я швидко поширилося. Подолати його не вдається і досі. Натепер горять - вже майже двісті квадратних кілометрів, а локалізовані усього десять відсотків займань. З вогнем борються близько тисячі фахівців. Їм допомагають гелікоптери та інша спецтехніка. Цю пожежу мешканці Колорадо називають однією з найсильніших у історії штату.

  Нік Крістенсен, речник шерифа округу Ларімер: "Попри усі зусилля фахівців, вогнем досі охоплені великі території. Говорити про значні успіхи у локалізації пожежі ми поки не можемо. На жаль, постраждали чимало житлових будівель, їхню точну кількість ми зможемо назвати, щойно ситуація стабілізується.

  Постраждалий: "Минулого року під час лісових пожеж спалахнув мій будинок. Цьогоріч - згорів лише гараж. А от моїм сусідам - пощастило менше".

  Попередній матеріал
  Німеччина обіграла Нідерланди
  Наступний матеріал
  Найбільший у світі водний заповідник створять у Австралії
  Теги: