Прапор США
Прапор США Фото online.ua

На Аравійському півострові розгорнули загін космічних військ США

  Читайте по-русски
  У рамках першої закордонної місії 20 льотчиків США дислокувалися на найбільшій американській військовій базі на Близькому Сході

  На Аравійському півострові розгорнули створені у 2019 році космічні війська США. Про це повідомляє nv.ua з посиланням на Associated Press.

  Зазначається, що в рамках першої закордонної місії 20 льотчиків США дислокувалися на найбільшій американській військовій базі на Близькому Сході – на авіабазі Аль-Удейд в Катарі.

  "Інші країни надзвичайно агресивно готуються до поширення конфліктів на космос. Ми повинні мати можливість конкурувати, обороняти й захищати всі наші національні інтереси", – повідомив командувач військами космічних сил в Аль-Удейді полковник Тодд Бенсон.

  До загону незабаром приєднаються ще кілька військовослужбовців. Їхнім завданням буде керувати супутниками, відстежувати супротивників та запобігати космічним конфліктам.

  Зазначається, що рішенню розгорнути космічні війська в регіоні передувала кількамісячна напруга між США та Іраном.

  Нагадаємо, космічні сили – шостий підрозділ збройних сил США, призначений для здійснення військових операцій у космічному просторі. Раніше присягу склав перший командувач космічних сил США генерал Джон Реймонд. Він заявив, що у космічних силах служитимуть 13 тисяч військових. Вони тісно співпрацюватимуть із повітряними силами та американською зовнішньою розвідкою.

  Попередній матеріал
  Вибори до Київради: рейтинг "Європейської солідарності" впритул наблизився до "Слуги народу"
  Наступний матеріал
  Досвід розслідування справ Майдану не обов'язковий для призначення на посаду голови відповідного управління ДБР – документи
  Loading...