unn.com.ua

Московський Червоний Хрест подав до суду на українські та американські ЗМІ

  Московський Червоний Хрест звернувся до суду з вимогою стягнути з 18 українських та американських ЗМІ 170 млн рублів за позовом про захист честі і гідності.

  Про це повідомив голова Московського міського відділення Російського Червоного Хреста Ігор Трунов, передає "Інтерфакс".

  За його словами, приводом для позову послужили публікації низки ЗМІ, в яких вони спотворили матеріали прес-конференції від 25 грудня про те, як "гуманітарний конвой" Московського Червоного Хреста привіз допомогу до Луганська.

  "На основі зібраних доказів та проведеної лінгвістичної експертизи ми подаємо позов про захист честі, гідності та ділової репутації в Савеловський суд Москви", - сказав представник Червоного Хреста.

  Трунов повідомив, що звернувся в Слідчий комітет Росії із заявою про порушення кримінальної справи за ч.2 ст. 280 (публічні заклики до здійснення екстремістської діяльності), ч. 2 ст. 128.1 (наклеп) і ст. 319 Кримінального кодексу РФ (образа представника влади).

  "Також ми подали заяву Генеральному прокурору РФ, заяву в Роскомнадзор про обмеження доступу в інтернеті до екстремістських ресурсів зазначених американських та українських ЗМІ", - зазначив він.

  Попередній матеріал
  В Україну їде делегація НАТО
  Наступний матеріал
  У Києві відстежуватимуть тепловитрати за допомогою вертольота

  Російський Червоний хрест вважає "путінські гумконвої" вторгненням

  Савченко просить Червоний хрест допомогти з її поверненням в Україну

  Україна, ОБСЄ та Червоний хрест заперечують використання касетних боєприпасів бійцями АТО

  У Маріуполі Червоний Хрест організовує загони швидкого реагування