В Україну їде делегація НАТО

  Сьогодні до Києва з візитом прибуде делегація НАТО для проведення 20-го засідання спільної робочої групи Україна-НАТО з оборонно-технічного співробітництва.

  "Сторони планують підбити підсумки оборонного співробітництва за період, який минув з часу попереднього засідання спільної робочої групи, визначити напрямки та завдання подальшого співробітництва в рамках Україна-НАТО", - цитує в. о. спікера Генерального штабу ЗСУ Владислава Селезньова "Інтерфакс-Україна".

  Згідно інформації, під час засідання заплановано обговорити стан та напрями подальшого розвитку в Україні системи стандартизації та кодифікації, перспективи роботи в Україні трастового фонду з утилізації легкого озброєння та стрілецької зброї, а також звичайних боєприпасів, протипіхотних мін, і трастового фонду щодо модернізації системи зв'язку і автоматизації управління підрозділами Збройних сил України.

  Також сторони мають обговорити питання повітряної безпеки в контексті програми з обміну даними про протиповітряну обстановку, участь України в багатонаціональних проектах "Розумної оборони", а також виконання дорожньої карти оборонно-технічного співробітництва України і НАТО.

  Як повідомляється, делегація Північноатлантичного альянсу відвідає державний концерн "Укроборонпром" і держпідприємство "Антонов".

  Делегацію Альянсу очолює заступник генерального секретаря НАТО, директор департаменту оборонних інвестицій Міжнародного секретаріату НАТО Патрік Оруа. Візит триватиме до 16 січня.

  Попередній матеріал
  Російські терористи атакують цивільні об’єкти Авдіївки
  Наступний матеріал
  Московський Червоний Хрест подав до суду на українські та американські ЗМІ

  НАТО: Росія продовжує організовувати та постачати терористів на Донбасі

  НАТО збільшить кількість військових навчань у Балтійському морі

  На авіабазі НАТО в Литві викрили російську шпигунську мережу - ЗМІ

  Порошенко: Україні потрібно п'ять років, щоб досягти критеріїв, необхідних для вступу в НАТО