khsms.com

У Києві відстежуватимуть тепловитрати за допомогою вертольота

  У столиці планується провести тепловізійну діагностику теплових мереж за допомогою авіаційних польотів. Аерозйомка дасть змогу отримати дані про тепловтрати у будівлях Києва. Ця інформація допоможе комунальним службам у процесі формування та реалізації заходів з енергозбереження.

  Про це повідомляє КМДА.

  Аерозйомка здійснюватиметься на вертольоті Мі-2 у нічний час з 22:00 до 05:00 і триватиме орієнтовно до квітня поточного року. Виконання польотів буде здійснюватися з дотриманням усіх вимог безпеки авіації, а також на висоті та у режимах пілотування, що практично унеможливить негативний шумовий вплив на мешканців міста.

  "Проведення такої діагностики дасть нам можливість отримати повноцінну інформацію щодо рівня тепловтрат у системі теплових мереж міста. Будуть виявлені найбільш критичні з позиції енерговитрат місця, на які, в першу чергу, будуть спрямовані енергозберігальні заходи. Обстеження проводиться в холодну пору року, коли працює система централізованого опалення, оскільки умовою отримання більш точних даних є низька температура повітря. Робота в нічний час також сприяє отриманню більш коректної інформації, оскільки на вулицях міста менше автотранспорту", – зазначив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  Дозволи на проведення польотів надано Управлінням державної охорони України, начальником Генерального штабу України, Державіаслужбою України.

  Попередній матеріал
  Московський Червоний Хрест подав до суду на українські та американські ЗМІ
  Наступний матеріал
  Латвія єднатиме країни ЄС з метою протидіяти агресії Росії щодо України

  В Україну їде делегація НАТО

  Спецвипуск Charlie Hebdo розкуповують із шаленою швидкістю у всьому світі

  У Берліні місцеві мусульмани мітингували проти тероризму

  На Луганщині бойовики підірвали вантажівку сил АТО, є поранені - Москаль