eer.ru

Могеріні: Сирійці та європейці мають спільного ворога

Проблему "Ісламської держави" можна вирішити лише шляхом встановлення миру в Сирії

Про це заявила верховний представник ЄС з питань закордонних справ та політики безпеки Федеріка Могеріні на зустрічі з учасниками міжсирійських переговорів у Женеві.

Після терактів у Брюсселі Могеріні вирушила до Швейцарії. Там вже другий тиждень поспіль тривають мирні перемови між сирійським урядом та опозицією за посередництва ООН. Могеріні провела зустрічі зі спеціальним представником ООН у Сирії Стефаном де Містурою та головою сирійської урядової делегації. Під час переговорів вона зазначила, що проблему "Ісламської держави" можна вирішити лише шляхом встановлення миру в Сирії.

"Коли я почула про теракти в Брюсселі, я в першу чергу подумала про те, що боротьба з тероризмом напряму залежить від успіху переговорів по Сирії. Міжнародний тероризм - це спільна загроза і для Європи, і для всього світу, в тому числі й для сирійців. Ми маємо усвідомити, щоб подолати цю проблему, необхідно добитися миру в Сирії та сформувати там перехідний уряд", - наголосила Могеріні.

Як повідомляв 5.ua, напередодні вранці сталася серія терактів у Брюсселі. Спершу подвійний вибух пролунав в аеропорту. Уже за годину інший вибух стався в метро, неподалік штаб-квартири ЄС.

Наразі відомо про загибель 34 осіб, також постраждало понад 200 людей. Відповідальність за вибухи на себе взяло терористичне угруповання "Ісламська держава".

Попередній матеріал
На Ukrainian Fashion Week збирали кошти на дитячий фестиваль "Золотий птах"
Наступний матеріал
Порошенко зустрівся з мамою Надії Савченко
Теги:
Loading...

Через теракти у Брюсселі Польща відкликала обіцянку приймати біженців

Через теракти у Брюсселі представники радикальних європейських сил можуть прийти до влади - експерт

Між Росією і Туреччиною може спалахнути "гаряча війна" - Могеріні

Могеріні: У конфлікті в Сирії настає "момент істини"

Голова європейської дипломатії заплакала під час заяви про теракт у Брюсселі

5 канал - трансляція наживо