5 канал

На Ukrainian Fashion Week збирали кошти на дитячий фестиваль "Золотий птах"

Під час показу колекції одягу української дизайнерки Людмили Бушинської усі охочі могли пожертвувати кошти

Гроші на пісенний фестиваль "Золотий птах" для дітей з особливими потребами збирали на Ukrainian Fashion Week. Під час показу однойменної з фестивалем колекції одягу української дизайнерки Людмили Бушинської всі охочі могли пожертвувати кошти.

Дизайнерка представила 40 образів для жінок, чоловіків та дітей. Чимало з них були прикрашені рукотворною вишивкою. Колекцію дизайнерка створила за мотивами казки-легенди "Золотий птах". В одязі Бушинська поєднала вовну, хутро, бісер, кашемір та бавовну. 10% від продажу одягу колекції спрямують на фінансування конкурсу для неповносправних дітей, що вдруге має відбутися у Вінниці.

"Це колекція про казковий світ, це колекція про казкових птахів. Це якби душа людини, яка вміє співати", - зазначила Бушинська.

"Я обрала сьогодні саме цю подію з Ukrainian Fashion Week саме тому, що вона має соціальну, благодійну складову, і кошти, які сьогодні будуть зібрані після показу цієї колекції, підуть на підтримку співочого конкурсу для дітей з обмеженими можливостями "Золотий птах", - сказала дружина Президента Марина Порошенко.

Попередній матеріал
У Дніпропетровську на підтримку Савченко висадили "Дерево Надії"
Наступний матеріал
Могеріні: Сирійці та європейці мають спільного ворога
Теги:
Loading...

"Діти війни": Міноборони опублікувало зворушливі фото маленьких українців із зони АТО

Діти із зони АТО приїхали на канікули до Дніпропетровська

Одеські волонтери придбали реанімаційне обладнання для дитячої лікарні

"Рейтинг критика" оголосив найкращі дитячі та підліткові книжки року