liveinternet.ru

Через теракти у Брюсселі Польща відкликала обіцянку приймати біженців

Через терористичні атаки у Брюсселі Польща відмовилася прийняти близько 6500 біженців, які мали прибути до країни цього року

Через теракти у Брюсселі Польща більше не хоче приймати біженців, повідомляє Deutsche Welle.

"Після того, що відбулося в Брюсселі, ми поки що не можемо сказати, що хочемо прийняти якусь кількість біженців", - заявила прем'єр-міністр Польщі Беата Шидло.

Таким чином глава уряду відкликала обіцянку своїх попередників, дану у вересні 2015 року. Як повідомляється на сайті польського уряду, йшлося про 6500-6800 біженців, які мали бути перерозподілені з Італії та Греції до Польщі до 2017 року.

Новий консервативний польський уряд повинен "передовсім зважати на безпеку своїх громадян", додала прем'єр. Шидло заявила, що Польща відмовляється приймати "тисячі мігрантів, які прибувають сюди суто задля покращення своїх життєвих умов". 

Як повідомляв 5.ua, напередодні вранці сталася серія терактів у Брюсселі. Спершу подвійний вибух пролунав в аеропорту. Уже за годину інший вибух стався в метро, неподалік штаб-квартири ЄС.

Наразі відомо про загибель 34 людей, також постраждало понад 200 осіб. Відповідальність за вибухи на себе взяло терористичне угруповання "Ісламська держава".

За даними міністра закордонних справ Бельгії, під час терактів загинули й постраждали громадяни 40 держав. Нині країні оголосили найвищий рівень терористичної загрози. Посилили безпеку і більшість європейських країн.

Попередній матеріал
Штаб: Донецький напрямок є найгарячішим на мапі АТО
Наступний матеріал
Китай: аварія на вугільній шахті
Loading...

Через теракти у Брюсселі представники радикальних європейських сил можуть прийти до влади - експерт

Внаслідок терактів у Брюсселі відбудеться відтік капіталу з Європи - екперт

Очільник МЗС Польщі: НАТО має розширити військову присутність у Східній Європі

Туреччина почала стримувати потік біженців до Європи

ЄС та Туреччина досягли нових домовленостей щодо мігрантів

5 канал - трансляція наживо