5 канал

Внаслідок терактів у Брюсселі відбудеться відтік капіталу з Європи - екперт

Інвестори можуть призупинити вкладати кошти у бізнес, розташований на території Європи, вважає експерт

Серія терактів у Брюсселі демонструє те, що Європа незахищена. Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

"Серія терактів у Брюсселі після того, як були вже до того теракти, показує те, що Європа незахищена. Це означає, що у великої кількості інвесторів з'явиться запитання: а чи варто вкладати в такі бізнеси, які, по-перше, знаходяться на європейській території, а, по-друге, залежать від, наприклад, можливостей такого роду катаклізмів?" - сказав він.

За словами Устенка, як наслідок із території Європи відбудеться відтік капіталу.

"Інвестори почнуть задумуватися і зрештою розпочнуть вилучати свої кошти, що, я так розумію, вже почалось, враховуючи те, як вчора просів євро по відношенню до долара. Буде відтік капіталу з території Європи", - сказав експерт.

Він також додав: "Цей відтік може бути одразу за кількома напрямками. Перше, що можна швидко зробити, це просто конвертувати одну валюту в іншу: ти конвертуєш, наприклад, євро в долари, ти конвертуєш євро у фунти стерлінги. Ти виводиш їх з цієї країни. Таким чином ти створюєш додатковий девальваційний тиск на просідання євро".

Нагадаємо, як заявив в ефірі "5 каналу" керівник Головного департаменту з питань гуманітарної політики Адміністрації Президента України Юрій Рубан, масштаб терактів у європейських столицях свідчить про зовнішній вплив.

Попередній матеріал
Засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську завершилося
Наступний матеріал
Президент заявив, що підтримає будь-яку кандидатуру прем'єра від "старої" коаліції
Loading...

Жириновський: Росії вигідні теракти в Європі

Голова європейської дипломатії заплакала під час заяви про теракт у Брюсселі

На теракти у Брюсселі відреагували лідери Європи, США та генсек НАТО

Теракти не змінять політику ЄС - експерт