Міста усього світу прибирають після новорічних святкувань

  Велике прибирання після грандіозного святкування. Через незвично теплу погоду на вулицях великих міст по всьому світу Новий рік зустріла рекордна кількість людей. Наприклад, на Таймс-сквер у Нью-Йорку відпочивальники залишили після себе 50 тонн сміття.

  У Берліні святкували на площі біля Бранденбургських воріт. Тут спорудили сцену, де усю ніч тривав новорічний концерт. Тепла погода зібрала понад мільйон глядачів. Зараз декорації розбирають. Рух у центрі міста досі перекритий.

  Наслідки грандіозної зустрічі нового року у Сіднеї долають триста п`ядесят прибиральників. Вони вже зібрали майже 50 тонн сміття. Його залишили після себе майже півтора мільйона людей, які спостерігали за набільшим у світі феєрверком. Влада обіцяє, що більшість сміття перероблять. Мер міста привітав усіх із успішним святкуванням.

  Кловер Мур, мер Сіднея: "Вітаю усіх! Це було неймовірно! Ми чудово попрацювали. Гадаю, усі завдоволені результатом".

  У Нью-Йорку на площу Таймс-сквер прибиральники вийшли з самого ранку. Усі вулиці тут засипані різнокольоровим конфеті та святковою атрибутікою. Новорічне дійство тут також зібрало рекордний натовп, адже цього разу на вулиці було на 10 градусів тепліше, ніж завжди.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Масове отруєння алкоголем в Індії - 15 загиблих
  Наступний матеріал
  Макіївська художниця створює картини з риб’ячих кісток та луски
  Теги: