Міноборони Естонії хоче розмістити важку військову техніку поближче до країн Балтії

  Країни Балтії планують збільшити військові витрати на безпеку в регіоні

  Важку військову техніку НАТО необхідно розмістити поблизу від Естонії, заявив міністр оборони Ханнес Хансо. Про це заявив глава Міноборони Естонії в неділю на конференції імені Леннарта Мері, передає Інтерфакс-Україна.

  "Ми бажаємо, щоб важка військова техніка була розміщена від нас ближче, ніж на тисячу миль. Ми, зі свого стороною, спільно з Латвією і Литвою будемо працювати, щоб забезпечити спрощене переміщення частин і озброєння союзників через державний кордон та забезпечити їм гідні прийом і підтримку приймаючої держави ", - сказав він.

  Коментуючи доповідь "Заповнення пролому НАТО в державах Балтії", підготовлений для майбутнього в липні саміту НАТО у Варшаві Міжнародним центром оборонних досліджень, Хансо підтримав пропозицію щодо необхідності  збільшити військові витрати країнами східного крила альянсу і додатковому розміщення в регіоні Балтійського моря військ союзників.

  Для стримування необхідні всі військові і політичні компоненти, в тому числі конвенційні, протиракетні і ядерні, відзначається в рапорті, підготовленому колишніми представниками командування альянсу. "Рада саміту НАТО є очевидним: наш регіон потребує великих військах союзників", - зазначив міністр.

  Нагадаємо, у Польщі заклали фундамент нової системи протиракетної оборони. Урочистості відбулися в селищі Редзіково на півночі країни. Вже за два роки там запрацює новітнє обладнання НАТО, здатне виявляти та знищувати ракети нападника.

  Попередній матеріал
  Дві мешканки Мар'їнки підірвалися на вибухівці
  Наступний матеріал
  Політичний експерт: Питання довіри між президентом і генеральним прокурором – є ключовим

  У Грузії розпочалися навчання НАТО

  Система протиракетної оборони НАТО в Польщі: будівництво бази заклали за 250 км від кордону з РФ

  НАТО заклав у Польщі фундамент нової системи ППО

  Координатор гуманітаних питань ООН: Лінія розмежування на Донбасі все більше нагадує Берлінський мур