Політичний експерт: Питання довіри між президентом і генеральним прокурором – є ключовим

Команда показала свою спроможність і дієвість

Є довіра між Президентом країни та генпрокурором - і це ключове. Так експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай в ефірі "5 каналу" під час ток-шоу "Досвід з Наталією Семенченко" прокоментував призначення Юрія Луценка на посаду генпрокурора.

На думку експерта, зараз чітко зрозуміло, хто на себе взяв відповідальність: Президент особисто прибув до парламенту, виступив перед депутатами на підтримку Луценка і підписав указ про призначення прямо в залі Верховної Ради. Солонтай вважає, що сама процедура призначення за регламентом була небездоганною. Це є сумно, каже експерт, але водночас він побачив у цій ситуації і позитив.

"Я його побачив коли за один день команда може зробити все: і регламент і друк газети і представлення і консолідацію голосів різних фракцій – ну все зробити за один день. Команда показала спроможність і дієвість. А це означає, що після демонстрації такого факту, коли ми говоримо про актуальну або важливу зміну, тепер немає жодного виправдення того, чому вона не відбувається. Бо можуть, точно можуть! І зараз ставки підвищилися не тільки по самій генпрокуратурі, але й по всій владі" - переконаний Олександр Солонтай.

Як інформував 5.ua, 12 травня, український парламент проголосував за призначення на посаду чільника Генеральної прокуратури голови фракції "Блок Петра Порошенка" Юрія Луценка. За відповідне рішення (проект закону №4654) віддали голоси 264 народні депутати. 

Так, новопризначений генпрокурор Юрій Луценко обіцяє люструвати близько 400 працівників прокуратури.

Попередній матеріал
Міноборони Естонії хоче розмістити важку військову техніку поближче до країн Балтії
Наступний матеріал
У Миколаєві дві армійські вантажівкі потрапили в аварію з легковиком і шкільним автобусом
Теги:
Loading...