Масштабними демонстраціями зустрічає Єгипет першу річницю революції

  Масштабними демонстраціями зустрічає Єгипет першу річницю революції. На площі Тахрір - зібралися тисячі людей (ви можете бачити це наживо). Люди святкують знаменну дату. Лунають і протестні гасла - вимагають покарати представників попереднього режиму, а нинішню тимчасову владу військових закликають передати владу цивільним.

  Між тим на честь річниці революції - у Єгипті скасували надзвичайний стан. Він діяв у країні три десятки років і надавав майже необмежені можливості силовим структурам. Вища рада збройних сил, - заявила: покарання, передбачені режимом надзвичайного стану - тепер діятимуть лише щодо злочинів, пов`язаних з бандитизмом. Серед досягнень же року оглядачі відзначають позитивні зміни у політичному житті країни. А от економічні наслідки революції - виявилися катастрофічними. Це, а також факт, що в країні при владі досі військові - обурює єгиптян.

  Ахмед Імам, політичний активіст: "У роковини революції ми знову вийдемо на площу Тахрір. Але не для того, щоби святкувати, а щоби завершити революцію. Час уже військовим - передати управління державою до рук цивільних політиків".

  Мохаммед Хуссейн Тантаві, голова вищої ради збройних сил Єгипту: "25 січня - це день справжнього єднання військових з народом. Рік тому вояки підтримали революціонерів, захищали їх і стояли з ними пліч-о-пліч. На честь цієї знаменної дати - ми скасовуємо надзвичайний стан у Єгипті".

  Попередній матеріал
  Польща не приєднається до нового бюджетно-податкового союзу ЄС?
  Наступний матеріал
  Першу річницю революції відзначають у Єгипті
  Теги: