5.ua

Марчук: Росія і надалі намагатиметься дестабілізувати Україну

  Росія намагатиметься й надалі дестабілізувати політичну ситуацію в Україні, але вводити війська не буде. Такі прогнози оприлюднив на прес-конференції колишній міністр оборони Євген Марчук.

  Колишній чільник оборонного відомства припускає, що у Херсонській, Донецькій, Луганській та Харківській області працюватимуть так звані "туристи Путіна", заслані агенти Кремля, з сепаратистськими закликами. Також на думку Марчука варто очікувати небезпеки з боку Придністров'я, адже кордони з невизнаною республікою не захищені достатньо для того, щоб уникнути небезпеки. Також, Марчук переконаний, що росіяни намагатимуться зірвати президентські вибори й дискредитувати обраного кандидата, наприклад стріляниною на кордоні.

  “ Повномасштабної наступальної операції, чисто воєнного характеру скоро не буде. Буде гостра напруга по Херсону і цій зоні, буде Донецьк, Луганськ, Харків - це все буде для відволікання головних сил, а для того, щоб зірвати вибори.  Але це буде або Херсон, або з боку Придністров’я, тому що до цього з боку Придністров’я ніхто ніколи не чекав ніяких дій. Це була мирна кордонна територія”, - зазначив Марчук.

  Раніше повідомлялося, що, на думку Марчука ситуація переходить до другої стадії російської спецоперації.

  Попередній матеріал
  Путін офіційно розлучився
  Наступний матеріал
  Прокуратура виявила численні порушення прав психічно хворих громадян України