"Має вирішальне значення": Порошенко назвав способи, як спустошити енергетичний гаманець росії

Петро Порошенко eurosolidarity.org
Лідер партії "ЄС" наголосив: це підірвало б згубну стратегію путіна

П'ятий президент України, лідер партії "ЄС" Петро Порошенко назвав способи, як спустошити енергетичний гаманець росії. Про це повідомляє п'ятий президент у The Telegraph.

росія все ще отримує прибуток від продажу викопного палива. Цьому треба покласти край.

Через рік після смертоносного вторгнення володимира путіна та дев'ять років російської агресії Україна залишається сильною, єдиною та рішучою. кремль недооцінив мужність і героїзм українського народу. Вся наша нація вдячна британському народу, уряду та парламенту за допомогу в нашому захисті від неоімперіалістичного режиму путіна. Ця війна стала загальною боротьбою за демократичні цінності, заснований на правилах порядок, стійкий мир і безпеку.

Перемога в наших руках, якщо буде досягнуто п'ять цілей:

  • більше сучасного озброєння та військових систем, включаючи танки, винищувачі та далекобійну артилерію;
  • посилення санкційного тиску з метою вичерпання ресурсів росії для ведення агресивної війни;
  • притягнення режиму путіна до міжнародного правосуддя за його злочини проти людства та геноцид в Україні;
  • посилення стійкості України через допомогу та реформи;  
  • членство України в Європейському Союзі і НАТО.

Спустошення енергетичного гаманця росії має вирішальне значення для нашого успіху. Торгівля енергоносіями лежить в основі влади путіна, загрожуючи світовому порядку та безпеці. Відмова від російської нафти та газу назавжди зробить країни Європи більш стійкими та безпечними. Це підірвало б згубну стратегію путіна.

Потрібні додаткові енергетичні санкції

Є два способи досягти цього. По-перше, запровадивши санкції щодо всього російського енергетичного сектора, включно з ядерним, та його можливостей у міжнародній торгівлі. путін залишається сміливим через свій зловмисний вплив на європейські та світові енергетичні ринки. Після вторгнення енергетична політика Великої Британії позбавила військову машину путіна 4,5 мільярдів фунтів стерлінгів, припинивши імпорт газу, нафти та вугілля. Проте росія все ще заробляє приблизно 460 мільйонів фунтів стерлінгів на день через міжнародну торгівлю викопним паливом. І ми не можемо забувати про шкідливий вплив росії на ядерні технології. Він генерує величезні доходи і десятиліттями допомагав росії заробляти політичний капітал.

Санкції проти росії
Санкції проти росіїShutterstock

Потрібні додаткові енергетичні санкції, щоб росія не отримувала прибутків від нафти та газу. Країни, які продовжують купувати російське викопне паливо, повинні платити лише ціну виробництва, позбавляючи путіна прибутку. Обмеження ціни допомогло, але цього недостатньо.

росія також повинна бути позбавлена можливості використовувати свій тіньовий флот танкерів, щоб уникнути санкцій і продовжувати торгувати своєю нафтою. Нестерпно, що росія дійшла від продажу менш як 3 млн барелів нафти в листопаді до понад 9 млн минулого місяця. Якщо ми серйозно налаштовані обмежити російські доходи, то маємо зупинити сотню нафтових танкерів, які все ще перевозять російську нафту, і переконатися, що вони ніколи цього не робитимуть знову. Треба боротися з торгівлею російським зрідженим газом, унеможлививши його експорт кораблями та закривши нафтопровід "Дружба". Це два очевидні кроки, які ще не були реалізовані через рік війни.

По-друге, ми повинні прискорити перехід до зеленої енергетики. Заміна викопного палива відновлюваними джерелами є одним із найефективніших способів посилити енергетичну безпеку Європи та забезпечити незалежність вільних країн від поставок енергії з боку авторитарних антизахідних режимів. Те, що колись стосувалося лише зміни клімату, тепер також стосується демократії. Європі та світу потрібна чиста енергія, щоб уникнути рук путіна. З кожною вітровою турбіною, яку ми побудуємо, і кожною сонячною панеллю, яку ми встановимо, Європа стане менш вразливою для енергетичної війни росії.

Коли ми виграємо війну та будемо відновлюватися, Україна також має скористатися можливостями чистої енергії та зелених технологій, щоб створити стійку, вільну та процвітаючу націю.

Ми очікуємо, що Велика Британія допоможе покласти край впливу росії, який походить від її нафти та газу. Це принесе користь, зокрема дешеву електроенергію. Для Європи це допоможе покінчити із залежністю від російських поставок. Україні це допоможе позбавити путіна коштів, щоб ми могли виграти війну на полі бою і на довгострокову перспективу.

Нагадаємо, у Мюнхені Порошенко презентував новий санкційний пакет проти рф.

Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій.

Дивіться також відео за темою: 

Порошенко про результати Мюнхена.

Робіть свій внесок у перемогу – підтримуйте ЗСУ.

Головні новини дня без спаму та реклами! Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій.

Попередній матеріал
Від водки – до прапора: як росіяни обікрали світ, щоб збудувати свою імперію
Наступний матеріал
Як Мінські домовленості допомогли відродити ЗСУ і зупинити російський бліцкриг
Loading...