Лукашенко
Лукашенко belta.by

Лукашенко заявив, що НАТО збирається захопити західну частину Білорусі

  Читайте по-русски
  Країни Заходу мають план створити санітарний пояс між ЄС і Росією, вважає самопроголошений президент

  Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що НАТО збирається захопити західні землі Білорусі, і для цього вже створює військове угрупування. Про це він сказав на сесії Ради колективної безпеки країн ОДКБ, передає "Белта".

  За його словами, кольорові революції, які розгорнулися в ряді держав, – це заколот, а "так звані революціонери хочуть жити добре і бажано за чужий рахунок".

  Лукашенко заявив, що причиною загострення ситуації в Білорусі стало зовнішнє втручання.

  "Справа, цитую: "В історичній приналежності білоруських земель Польщі". Це заявляється вже у відкритому режимі. Хіба я як президент і білоруси можуть з цим погодитися? Виявляється, там, де ми сьогодні живемо, нам не належать ці землі. Ясно кому. В цьому напрямі і діють", – сказав Лукашенко.

  Він заявив, що зараз у НАТО створюється військове угруповання для захоплення західних білоруських земель.

  Лукашенко також сказав, що країни Заходу мають план створити санітарний пояс між ЄС і Росією.

  "Це цілі, які після розпаду Союзу, в середині 90-х, не вдалося реалізувати. Хто-хто, а ми з президентом Росії це дуже добре розуміємо. Події в Білорусі – це трамплін для тиску на Російську Федерацію", – наголосив Лукашенко.

  Нагадаємо, після початку масових протестів у Білорусі та їх придушення за наказом самопроголошеного президента Олександра Лукашенка, з країни виїхало кількадесят IT-компаній і десятки тисяч фахових спеціалістів. В українському уряді заявили, що до нашої країни переїхали приблизно 40 компаній і 2 тисячі фрилансерів.

  Попередній матеріал
  Російські бойовики обстріляли та замінували позиції ЗСУ поблизу Водяного
  Наступний матеріал
  Синоптики попереджають про ожеледь і ожеледиці на дорогах України
  Loading...