Гонконг
Гонконг www.youtube.com

Китай ухвалив скандальний закон про національну безпеку Гонконгу

  Читайте по-русски
  Максимальне покарання, передбачене законопроєктом за сепаратистську діяльність – ув'язнення терміном від десяти років і більше

  Постійний комітет Всекитайських зборів народних представників ухвалив закон про національну безпеку Гонконгу. Про це пише видання The South China Morning Post, передає "РБК-Україна".

  Зазначається, що закон закріплює найбільш серйозні зміни для Гонконгу за цей більш ніж 20-річний період. Його ухвалення мало на меті запобігання і покарання за дії, які загрожують національній безпеці.

  Крім того, Китай рішуче виступає проти будь-якого втручання іноземних держав та зовнішніх сил у справи САР Гонконг і вживатиме відповідних контрзаходів.

  Зокрема, максимальне покарання, передбачене законопроєктом за сепаратистську діяльність, – ув'язнення терміном від десяти років і більше.

  Як повідомляв 5.ua, 28 травня Всекитайські збори народних представників ухвалили контроверсійний закон про національну безпеку Гонконгу в обхід місцевого законодавчого органу Гонконгу.

  Завдяки закону китайська влада зможе в обхід уряду Гонконгу карати за дії, які у Пекіні розцінюватимуть як такі, що загрожують нацбезпеці та підривають державну владу в Гонконгу, який дотепер вважався автономною територією у складі КНР.

  Державний секретар США Майк Помпео заявив, що через цю ініціативу Гонконг більше не може вважатися таким, що має широку автономію у складі Китаю. Крім того, закон загрожує статусу Гонконгу – як потужного фінансового центру. Під загрозою також опинилась торгівля між США та Гонконгом.

  Попередній матеріал
  Справа судді Майдану – Оксані Царевич виносять вирок
  Наступний матеріал
  У Кривому Розі під час сесії міськради помер депутат
  Loading...

  У Китаї схвалили скандальний закон, що обмежує автономію Гонконгу – як реагують у США

  Заражена клітина виробляє тисячі нових частинок: вчені показали, як розмножується новий коронавірус

  Протестні настрої у світі: що відбувається в Іраку, Гонконгу та Венеції – сюжет

  "За Крим і Гонконг": у мережі з'явилася жорстка антиреклама Apple

  "З надією на мирне врегулювання розбіжностей": Трамп підписав закони на підтримку протестувальників у Гонконгу

  Вибори в Гонконзі: опозиція забирає рекордні 90% місць