Коронавірус в Індії
Коронавірус в Індії Shutterstock

Коронавірусна криза в Індії: 40 держав допоможуть з кисневими установками

  Читайте по-русски
  Для лікування хворих країна отримає 550 кисневих установок

  Допомогти Індії з кисневими установками для лікування хворих на коронавірус зголосилися 40 країн. Про це сказав міністр закордонних справ Індії Харша Вардхана Шрінгла, повідомив "Укрінформ".

  За словами очільника МЗС, імпорт кисню для лікування хворих на коронавірус зараз став пріоритетом для Індії, і 40 держав погодилися допомогти.

  "Ми говоримо про 550 кисневих установок, які почнуть надходити з різних місць по всьому світу" – зазначив він.

  Нагадаємо, понад тиждень в Індії триває масштабний спалах COVID-19 – щодня реєструють понад 300 тисяч нових хворих. Медична система країни перевантажена, в стаціонарах та імпровізованих шпиталях особливо не вистачає кисню.

  Основною причиною масштабного спалаху хвороби в Індії називають масові зібрання під час релігійного фестивалю Кумбха Мела, поширення небезпечніших штамів коронавірусу, а також низький рівень вакцинування.

  Уряд тривалий час не запроваджував додаткових карантинних заходів. Хоча Індія є одним із найбільших світових виробників вакцин, вона припинила постачати вже домовлені дози щеплень від ковіду в інші держави, зокрема і в Україну. Індійська влада хоче імунізувати передусім своє населення, яке становить майже півтора мільярди людей.

   

  Попередній матеріал
  У Маріуполі нині понад 1 тис. кисневих ліжок, забезпечені абсолютно всі пацієнти – головлікар
  Наступний матеріал
  Росія запропонувала Україні відновити "режим тиші" на Донбасі, але сама цей документ підписати відмовилася – Кравчук
  Loading...