Лікарня
Лікарня Фото КМДА

У Маріуполі нині понад 1 тис. кисневих ліжок, забезпечені абсолютно всі пацієнти – головлікар

  Читайте по-русски
  Медичні заклади міста наразі заповнені менше ніж на 60%

  В Україні нині 10 регіонів перебувають у "червоній" епідеміологічній зоні через ситуацію із COVID-19. У багатьох містах лікарні переповнені хворими, волонтери бідкаються – не вистачає ні рук, ні обладнання. А головне, досі в дефіциті один з основних засобів порятунку пацієнтів – кисень.

  Втім у деяких регіонах ситуація відносно стабільна. Так, у Маріуполі місцеві лікарні повністю забезпечені киснем завдяки Меткомбінату імені Ілліча. Також за підтримки групи "Метінвест" у місті додатково облаштували понад 700 ліжко-місць з кисневими точками.

  "Крім кисню, нам компанія "Метінвест" і Фонд Ріната Ахметова дуже допомагають з придбанням і дарують апарати штучної вентиляції легенів, засоби індивідуального захисту", – зазначає керівник Маріупольської міської лікарні №9 Олександр Железняк.

  Відомо, що за час пандемії інвестиції компанії "Метінвест" у подолання COVID-19 у Маріуполі вже перевищили 70 млн грн. Як результат, кажуть лікарі, – медичні заклади міста заповнені менше ніж на 60%.

  "Нині в нашому місті є 1002 кисневих ліжка. Кожна киснева точка підведена абсолютно до кожного пацієнта, вони функціонують безперервно, з урахуванням того, що в кожній лікарні встановлені кріобочки... Це велика підмога, бо наразі це, напевно, найважливіший аспект у лікуванні пацієнтів з коронавірусом", – наголошує директор ЦПМСД №2 Євген Матвєєв.

  Попередній матеріал
  На Дніпропетровщині попрощалися із загиблим військовим
  Наступний матеріал
  Коронавірусна криза в Індії: 40 держав допоможуть з кисневими установками
  Теги:
  Loading...