Індія, кремація
Індія, кремація скріншот

В Індії не вистачає місць для кремацій: вогнища для спалювання тіл роблять у парках та на стоянках – що каже ВООЗ

  Читайте по-русски
  Окрім місця, бракує і гілок для розпалювання вогнищ. У столиці масово вирубують дерева

  Саморобні вогнища для кремації в парках і на автостоянках – в Індії. У країні катастрофічно не вистачає місця для спалювання тіл померлих від коронавірусу.

  В одному із крематоріїв довелося побудували не менше 30 нових вогнищ. Десятки – у прилеглому парку. Майже стільки ж – на автостоянці. Окрім місця, бракує і гілок для розпалювання вогнищ. У столиці масово вирубують дерева.

  Персонал крематоріїв працює цілодобово. Вони просять допомоги у родичів померлих. Щоби ті складали дрова. На кремацію доводиться чекати по три-чотири години. Адже сам процес спалювання тривалий, інколи потрібно до шести годин.

  Напередодні лише у столиці Індії Нью-Делі від коронавірусу померли 380 людей. А загалом за минулу добу в країні померло майже три тисячі інфікованих.

  "Платформи для кремації створюють усюди, місця не вистачає всередині крематоріїв. Кілька ось тут, ще кілька там. Це страшна ситуація", – каже водій швидкої допомоги Джогіндер.

  "Раніше можна було прийти на кремацію і зробити це за нормальних умов. А тепер люди просто сидять і чекають годинами, допоки все підготують", – розповідає водій швидкої Харі Ом.

  Спалах коронавірусу в Індії стався через масові зібрання, більш заразні штами та низький рівень вакцинації. У цьому переконаний представник Всесвітньої організації охорони здоров'я Тарік Яшаревич, передає "5 канал".

  У ВООЗ також заявили, що винні і самі індійці. Ті нібито часто в паніці йшли до лікарні, аби лікувати коронавірус там. Хоча могли це зробити вдома. Адже лише приблизно 15% пацієнтів потребують госпіталізації.

  Напередодні ж генеральний директор ВООЗ заявив, що до Індії надіслали понад 2 тисячі співробітників. Вони допомагатимуть боротися з коронавірусом. 

  Нагадуємо, понад 300 тисяч хворих за добу та катастрофічний брак кисню. Індія вже не перший тиждень – головний осередок спалаху коронавірусу. Медична система не витримує. На дверях деяких лікарень висять таблички: "Кисню немає". Допомагати країні заходилися інші держави.

  Попередній матеріал
  Зеленський зобов'язаний домогтися участі в саміті НАТО і привезти звідти ПДЧ для України – Порошенко
  Наступний матеріал
  Україна – друга в Європі за добовою смертністю від коронавірусу
  Loading...

  В Індії рекордна кількість заражень коронавірусом: Велика Британія надсилає апарати ШВЛ

  В Індії зафіксували черговий антирекорд: за добу там виявили майже 350 тисяч нових хворих на коронавірус

  Тіла померлих спалюють просто неба: у Індії критична ситуація з коронавірусом

  Черговий антирекорд в Індії: за минулу добу у країні виявили понад 314 тисяч нових хворих

  В Індії погіршилася епідемічна ситуація з коронавірусом: за добу виявили більш як 270 тисяч нових хворих

  Індія призупинила експорт препарату "Ремдесивір" через спалах коронавірусу