Кількість померлих від холери на Гаїті збільшилась до 917 чоловік

  До 917 зросла кількість померлих від холери на Гаїті. Епідемія охопила 6 з 10-ти провінцій країни. У шпиталях перебувають - майже 15 тисяч пацієнтів. Про це повідомили в міністерстві охорони здоров`я.
  Медики запевняють, що мають необхідні ліки та обладнання для лікування холери. Проте не можуть зупинити поширення епідемії. Щодня до шпиталів потрапляють сотні хворих і, за прогнозами екпертів, така ситуація може тривати впродовж місяців. У столиці Гаїті - Порт-о-Пренсі - зафіксували вже 27 смертей. Медики намагаються запобігти поширенню хвороби в кількамільйонному місті. Представники Організації Об`єднаних Націй попереджають, якщо ситуація в мегаполісі вийде з-під контролю - захворіти можуть близько 200-т тисяч людей.

  Фуок Лі, лікар: "На Гаїті люди постійно переїжджають з одного міста до іншого і таким чином переносять інфекцію. Зараз ми намагаємося локалізувати осередки холери. Завдяки зусиллям міжнародних медичних груп вдається лікувати величезну кількість хворих. Але їхня кількість все одно зростає".

  Попередній матеріал
  У Європі через повені загинуло 3 людей
  Наступний матеріал
  Толстоухов презентував свої вірші [сюжет, відео]
  Теги: